Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izometria

Kupno TV

Polecane posty

Gość izometria

Muszę kupić nowy telewizor i zupełnie się w temacie nie orientuję. Jaki wybrać model, płaski, czy tradycyjny? Czym się kierować przy wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednonika
U nas w domu jest telewizor LG, płaski kineskop, model 32LC41 (sprawdzilam nawet) i bardzo jestem z niego zadowolona. Wiec polecam, jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednonika
U nas w domu jest telewizor LG, płaski kineskop, model 32LC41 (sprawdzilam nawet) i bardzo jestem z niego zadowolona. Wiec polecam, jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamows
oj ja sie na tyle technicznie nie znam jak to tam w srodku działa...ale my tez mamy tv tej marki i juz od jakiegos czasu bardzo dobrze działa wiec to raczej jest firma godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na stronę www.ceneo.pl wybierz sprzęt RTV, a potem telewizory. Poczytaj opinie ludzi na temat telewizorów, które cię interesują. Ja ostatnio kupiłam w sklepie internetowym samsunga 26 cali i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gyrosa podaje się
kupując plazmę musisz mieć świadomość że "starcza"ona na jakieś 5 lat przy normalnym regularnym używaniu. W kineskopach plazmowych wypalają się kryształki-ale to już zbyt długi wykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkawaw
Oj jak to nie LG dlaczego? Ja mam swojego tego super cos tam full, z tej pieknej linii reklamowanej przed siatkowka Design Art i nie moglam kupic nic lepszego i nie pisz tutaj takich bredni gall anonimie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo ac zy
a czy wszystkie "płaskie" to plazmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zakupy w sklepie plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×