Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania_30

Mam miec cesarke-co dodatkowo zabrac ze soba do szpitala?

Polecane posty

Gość hania_30

Dziewczyny, ogolnie torbe mam juz spakowana. Ale zastnawaim sie co sczegolnego/dodatkowego przydalo sie Wam w szpitalu? Bo np. podklady poporodwe czy majteczki jednorazowe-potrzebne sa mamom ktore rodzily naturalnie,ale czy beda potrzebne mi, skoro mam miec cesarke? Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze będa Ci potrzebne.To powinnas zapakowac na pierwszym miejscu.Nie wazne,czy cc,czy poród naturalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic specjalnego mieć nie trzeba. Przygotowujesz się, jak do naturalnego porodu. Wkłady trzeba mieć, bo po cesarce normalnie krwawisz. Majteczek nie polecam, chyba że wysokie, zeby nie drażniły rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cesarce również masz plamienia jak po naturalnym porodzie, weź dużo wody mineralniej niegazowanej w małych butelkach z dziubkiem, bardzo przydatne ja miałam dwie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam dwie cc.Ale było to dosyc dawno.Wtedy lezało sie w szpitalu 10 dni idlatego tez potrzebowałam wziąc duzo wiecej rzeczy.teraz szybciutko wypisuja,no i bez problemu mozna odwiedzac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
A co w takim razie z majteczkami. kupilam takie jednorazowe,ale sa bardzo niewygodne jak dla mnie i sie zwijaja. wiec wydaje mi sie,ze jednak beda draznic rane. co zatem moge kupic w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Andzia,zaglosowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Oktawia, to moze kupie takie bawelniane mateczki, w stylu majtek naszych babc? Slonko 1335, mierzylam wlasnie te jednorazowe z siateczki,i jakos mi w nich niewygodnie,sa sztywne i zjezdzaja mi z brzucha.srednio dobrze sie trzymaja na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przydatne byłyby takie troszke uciskajace brzuszek:)Nie za bardzo bo na poczatku jednak boli.Ale jednak duzo daja.Ja miałam pierwsza cc 16 lat temu i wtedy obowiązkowe było bandazowanie brzuszka bandazem elastycznym:Oteraz sie tego nie robi,ale dobrze jest miec majteczki troszke uciskajace brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Oktawia, dzieki za rade. moze nie kumam za bardzo tematu z majteczkami-ale przeciez zadne bawelniane majteczki nie uciskaja brzuszka? chyba ze rzeczywiscie takie wyzsze. sprawdze w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu popytaj w sklepie:)teraz jest naprawde duzy wybór takich majteczek przeznaczonych dla kobiet w ciąży,jak i po porodzie.Moja siostra miała cc 2 lata temu i w sklepie takim ze sprzetem ortopedycznym i typowo medycznymi urzadzeniami kupiła sobie majteczki uciskowe po porodzie i pas taki fajny na rzepe regulowany.Fajnie zmniejsza brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
oktawia, dzieki za rade.teraz wiem,ze to takie specjalne majteczki:)wiec popytam w sklepach dla ciezarncyh, i z artykulami medycznymi.super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:):)Mozesz tez przy okazji zaopatrzyc sie w biustonosz taki do karmienia i wkładki do biustonosza,bo jak dostaniesz pokarm,to bedzie ciekło sporo:D:D:DTrzymaj sie i zycze powodzenia,oraz slicznego,zdrowego malucha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktawia, czy ten pas poporodowy bardzo pomaga po cesarce? Gdzie go kupić i kiedy można założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×