Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka20

Brak siary co to znaczy??

Polecane posty

Gość Kaśka20

Jestem w 21tc i nadal nie mam siary w piersiach a slyszalam ze powinna sie pojawic pare tygodni temu. Czy barak siary oznacza ze nie bede miec pokarmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oznacza ja akurat siare mialam od 16 tyg, ale nie kazdy ma tak szybko, moim niektorym kolezankom z forum do porodu nic nie lecialo z piersi i normalnie karmily nie ma sie czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam siary do porodu,no może dzień przed.Nie sałam rady wykarmić malucha ale to nie z tego powodu. Inne koleżanki tez nie miały siary do porodu i wykarmiły dzieciaczki więc nie ma sie co matrwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw. Ja pierwsze kropelki dostałam w 6 miesiącu, ale to nie jest takie przyjemne mieć mokro w staniku;) Pewnie niedługo dostaniesz, a może i po porodzie. Wszystko to jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ica
a jak wyglada siara? bo ja wieczorem jak sie rozbieram to mam na staniku takie zolte plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z piersi nic nie leci. Podobno to kwestia indywidualna, niektórym pojawia się to dopiero po porodzie, i nie ma to żadnego wpływu na późniejszą ilość pokarmu. Tak przynajmniej piszą w książkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingossa
ja jestem w 32 tc i do tej pory z piersi nie pociekła mi nawet kropelka. mam nadzieję że po porodzie będę mogła karmić moje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży pierwsze kropelki pojawiły sie u mnie w 7 miesiącu a w drugiej ciąży dopiero po porodzie ! Pierwszą córcię karmiłam półtora roku a druga karmię cztery i pół miesiąca i jak narazie nic nie wskazuje na to że będę musiała przestać... jak widzisz nie ma co się martwić na zapas , napewno bedziesz mogła karmic swoje Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×