Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dommmmmi

Dlaczego chłopca nie można dawac czesto jajek???

Polecane posty

polska doktorka powiedziała mi kiedyś (niepytana), żeby nie dawać chłopcom za dużo jajek, bo bedą mieli częste wzwody - nie jako dorośli tylko dzieci, nie wiem co w tym złego i jakie sa podstawy naukowe, mój i tak jaj nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek99999
jajek się nie podaje chłopcu nie dlatego,że będzie nadpobudliwy a dlatego ,że własnie będzie miał libido do bani i to jest prawda! Było na 5 w domu, troje na okragło dostawaliśmy jaja (dzis nie moge na nie patrzec) dwoje było uczulonych. Dwoje ma udany sex i normalne libido a troje - sex mógłby nie istnieć, no ok, 1 na pół roku. Wiec nie mówcie mi ,ze to zabobony, głupoty czy inne brednie. Dzisiaj każą wpie... wszystko bo trzeba jajaka sprzedac, kiedys starzy ludzie wiedzieli co mówią. Nas karmili jajami bo mielismy swoje kury i była bieda, ja nie karmie dzieci jajkami i na żonę musiałem szukać kobiety, która nie miała też wysokiego libida bo w innym przypadku moje małżenstwo nie miało by szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadlam nmostwo jajek bo mielismy duzo kur i na sex ani na libido nie narzekam, maz nie jadl jajek bo byl uczulony i coz... ja mam znacznie wieksze libido. To twoja teoria czy gdzies to wyczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×