Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musialam sie wygadac

DOSTALAM DZIS PRACE! ale

Polecane posty

Gość musialam sie wygadac

Dostalam prace w administracji, podpisalam umowe, wszystko ok... a wlasnie mialam tel i zaprosili mnie na rozmowe tam gdzie zawsze chcialam pracowac wrrrrrrr musieli akurat dzis? czemu nie odezwali sie wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w administracji? a moge spytac na jakim stanowisku, i jakie studia skonczylas? bo ja akurat jestem na politologii na specjalnosci administracja samorzodwa i jestem ciekawa jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię rozumiem, tez byłam niedawno w podobnej sytuacji tzn dostałam propozycję pracy dobrze płatnej ale nieciekawej, chodziłam na szkolenie przez tydzień, zrobiłam badania wstępne...i dostałam inną propozycję, bardziej odpowiadająca moim kwalifikacjom i oczekiwaniem, ale gorsza pod względem finansowym...ostatecznie zdecydowałam sie na tę pierwszą jednak i nie wiem, czy dobrze zrobiłam...w każdym razie umowe na okres próbny mam tylko do końca miesiaca, wiec moge jej jeszcze nie przedłużyć i skorzystać z tej drugiej propozycji, bo pracodawca był skłonny nawet na mnie zaczekać...a ja mam dylemat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz co czuje serce
zmieniłam pracę po tygodniu, gdy odezwali się z tej wymarzonej firmy. Odeszłam w ciągu 5-u minut i teraz robię to, o czym marzyłam, bo nawet duże pieniądze nie dadzą tyle satysfakcji, jak robienie tego, co lubimy. Problem może być z umową, bo pewnie na początek obowiązuje Cię 2-tygodniowy okres wypowiedzenia. Do Flawless masz dobre studia, by już próbować właśnie w administracji samorządowej, oni lepiej płacą niż rządowa. Takie absurdalne, ale prawdziwe. W urzędzie wojewódzkim zarabiałam 1200 netto (st.inspektor), w ministerstwie 1500 netto (st.inspektor), urząd miasta natomiast oferuje średnio 1800 netto na początek (podinspektor). Oczywiście co stanowisko i wydział jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×