Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migotka błyskotka

Czy NAPRAWDĘ chcecie wyglądać pięknie?

Polecane posty

Gość puste panienki
co to jest,??????? wiesz czym jest slub dla wiekszosci tych pustych lal??---okazja do pokazania sie .i niczym wiecej teraz jest szalenstwo ze slubami a za kilka lat wzrosnie liczba rozwodów heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
niestety krzyz nijak nie pasuje do kurewsko wyeksponowanego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
koscielna konwencja nei przewiduje nagich ramion w kosciele - tak jak i malej czarnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
koscielna konwencja nei przewiduje nagich ramion w kosciele a trudno spotkac panne by w slubnej sukni miała te ramiona okryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
dlatego też moje ramiona będą elegancko przysłonięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
czy Wy nie rozumiecie że na ślubie panna młoda wygląda tak, jak sobie tego życzy???? i skoro dobiera taką a nie inną biżuterię to pewnie dlatego że jej się ona podoba i w jej opinii wygląda rewelacyjnie? więc w czym problem?? chciałybyście żeby taka dziewczyna miała na sobie bizuterię w której nie czuje się atrakcyjnie, ale nałożyła ją by zaspokoić wasze poczucie estetyki?? to chore!! O autorce powiem tyle, że gdybym jako jej znajoma wiedziała że z taką lubością komentuje ubiór i biżuterię koleżanek na ślubie i na tym się skupia zamiast nie zwracać na takie pierdoły uwagi i skupić się na celebracji mojego święta na ślub bym jej nie zaprosiła - bo to chamskie i to dopiero przejaw braku elegancji - w zachowaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
Cytat z Eco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
otóz to kierka ona chodzi na sluby ogladac swoje kolezanki a potem je krytykuje ja dziekuje za takiego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
kierka - wyluzuj. Po to się zakłada takie topiki anonimowo i koleżanek nie przedstawia po imieniu i nazwisku, żeby zwrócić uwagę na zjawisko, a nie na osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
dlatego też moje ramiona będą elegancko przysłonięte a cyce wyeksponowane??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
kierko - ciekawa jestem jak przeprowadzis casting gosci slubnych? Wariograf? Swiadectwo moralnosci? Test ze szczerosci? Badanie poziomu Plotkarstwa? Wspolczynnik zaniku poczucia estetyki? No nei badz żyła, zdradz nam klucz wg ktorego oceniasz jakosciowo swoich gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
puste panienki - ty zapewne jesteś gościem, którego każdy by na weselu chciał:) I poczytać sobie później, że się wyglądało ja dzi*wka, i że eksponowało cycki.. miodzio, nie gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
betti ale jakos to swiadczy o autorce której sie wydaje ze innym ma sie podobac to co jej sie podoba nie jej slub bie jej sprawa byc moze ona tez nie bedzie sie komus podobac w tym ile osób tyle g€stów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
nei lubie eco. Nie wiem czemu ale nei lubie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
puste panienki - zaryzykuję, że jesteś gostkiem, który powinien na dłuższą chwilę udać się w ustronne miejsce celem zmniejszenia napięcia seksualnego.. coś za bardzo wybujałą fantazje przejawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
a ja sie solidaryzuje z Autorka i juz. Moze powinnam sobie amputowac poczucie estetyki ale na SWOJ PRYWATNY uzytek moge miec poczucie wszechogarniajacego kiczu. I moge rowniez napisac o tym na publicznym, otwartym forum duyskusyjnym. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
asde - bo pewnie czytałaś "Imię róży". Ja czytałam wszystko Eco POZA Imieniem rózy, które jest genialnie sfilmowane:) Jak przeczytasz "Wahadło foucaulta" i nie będziesz go lubić, to uznam się za pokonaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
probowalam. I naprawde nei moglam. Slowo.I nei moglam tez Potopu przeczytac. Nie wchodzi i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
betii pudło!!!!!! jestem kobieta która pracuje w brazy ze tak powiem weselno-slubnej moimi klientami sa co sobote młode pary wiec to co pisze wynika z obserwacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
No to widać nie Twój styl:) Wahadło jest ciężkie przez pierwsze 2 rozdziały, a później nie można się oderwać:)Ja je czytałam chyba ze 4 razy:) Haris a Twój ulubiony tytuł to... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti red
puste panianki - frustracja seksualna występuje także u kobiet;) A jeżeli pracujesz w branży ślubnej.. cóż.. współuczję klinetkom... z nastawieniem, którym się zresztą podpisujesz (puste panienki) na pewno jesteś baaardzo życzliwą dla nich osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik przypomniał mi o mojej biżuterii ślubnej :) Teraz, gdy patrze na zdjęcia - przechodzi mnie dreszcz obrzydzenia :), ale wtedy uważałam się za najpiękniejszą panną młodą, co zresztą wszyscy w około potwierdzali ;) To był wspaniały dzień, wspaniała ceremonia, ja czułam się cudownie. Trudno - juz umiem się smiać z tego, że miałam fatalny gust :). Najważniejsze, że trochę mi się zmienił w słusznym (moim zdaniem) kierunku. Rozumiem, że na ślubie komentuje sie z dokładnością co do milimetra wygląd panny młodej, ale może warto zauważyć blask szczęścia w wymalowanych na perłowo oczętach? :) bo to jest najważniejsze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
Pusta - alez Betti nie precyzowala ani Twojej plci ani zawodu wiec dlaczego pudlo? Ja natomiast, jak zboczeniec ostatni, uwielbiam Chlopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
Zapiski przeczytalam do 72 strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
asde ----------> do ciebie 11.10] 10:10 betti red puste panienki - zaryzykuję, że jesteś gostkiem, który powinien na dłuższą chwilę udać się w ustronne miejsce celem zmniejszenia napięcia seksualnego.. coś za bardzo wybujałą fantazje przejawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×