Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie idz bedziesz miec dola

Ile wydalyscie na wozek?

Polecane posty

Zapomniałam napisać, ile planujemy wydać. Ok. 1100 zł, najpewniej na wózek Graco z komplecie z nosidłem dla noworodka i fotelikiem samochodowym. Coś takiego np. http://www.allegro.pl/item252928960_graco_vivo_pacific_sport_fotelik_baza_nosidlo.html Najprawdopodobniej kupimy na allegro. Wychodzi ok. 100 zł taniej niż w sklepie. Poprzednią spacerówkę również mieliśmy z allegro i mamy dobre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
acu - dziekuje ci bardzo. wlasnie gondoli miec nie bede :( tez jestem rozczarowana bo takie wozki kojarza mi sie z malutkimi dziecmi. ale jestem w nowym jorku. nie widzialam w sklepach gondol :( oni tu malutkie dzieci maja w nosidelkach (musisz miec jedno nawet aby ci dziecko ze szpitala wydali) i dopoki dziecko nie moze siedziec to nakladaja nosidelka na spacerowke (przynajmniej te spacerowki ktore byly wielofunkcyjne). to samo nosidelko uzywasz w samochodzie blokujac je pasami. otworzylyscie mi oczy by patrzec na wszystko bardziej szczegolowo. bo nie patrzylam na miekkosc spacerowki itd. :O jestem zielona w tych sprawach. tu nawet pieluszek tetrowych nie ma (przynajmniej nie widzialam) i kolezanka mamy ma mi przywiezc, tak samo czapeczki zawiazywane pod brodka :( nie mam pojecia co jeszcze bede potrzebowac czego tu nie maja :( ta gondola mnie zalamuje bo mimo wszystko nosidelko troche wazy (kolezanka ma coreczke i zdarzylo mi sie nosic - ciezka robota). czytam wszystko na forach i innych stronach ale i tak jeszcze nawet nie wiem co dokladnie bede potrzebowac. kobiety szaleja tutaj kupujac tony ubran dla niemowlaka (mam kolezanke bedzie miala dziecko za 4 tyg). a ja sie zastanawiam czy to ma sens. przeciez takie malenstwo szybko rosnie. nie wiem jak duzo ciuszkow bede potrzebowala na poczatek. ech... duzo rzeczy nie wiem i chyba bede uczyla sie na bledach. a jezeli chodzi o ceny to wozki sa tanie tutaj. te w komplecie ceny od 140$ wzwyz. podoba mi sie ten: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2373617 co o nim myslicie? tak jak mowie, bardziej po kolorach wybieram :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
Kiwi - bardzo ladny wozek. i z tego co widze maja ta sama firme tutaj bo wlasnie przegladam strony. moze skusze sie na podobny. dostalam juz lozeczko przenosne takie dokladnie http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2503016 nie wiem nawet czy bedziemy je faktycznie uzywac bo chyba az tak czesto nie bedziemy podrozowac ale darowanemu koniowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
nawet fajny ten wozek taki wlasnei w amerykanskim stylu ale to jako spacerowka na poczatek nie wozilabym w nim dziecka.no moze w tym foteliku przez jakis niedługi czas a na dłuzszy spacer powinna byc jesli nie gondola to chociaz takie nosidło czy spiwór (nie wiem jak to sie nazywa) takie cos miekkie w co wklada sie dziecko i ono płasko lezy.to musi byc!!! poszukaj takiego chicco tez mają takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acu
kurcze ja wlasnie chce kupic spacerówke chicco lae w Polsce to chyba nie ma takich jak pokazałas a mi sie tak strasznie spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska serowa----> bardzo ładny ten wózeczek Chicco. On też sie tak rozkłada jak Graco? Ja sie uparłam na Graco, bo nie chę już kupowac potem spacerówki. Tylko te kolory... Ten który podesłałam akurat średnio mi sie podoba. Ale moze cos bęą mieli ciekawego w nowszej kolekcji, jakieś beze czerwienie.... A łóżeczko przenośne na pewno się przyda, jesli cęsto podrużujecie. My na pewno będziemy musieli znów zakupić kojec. Pierwszy ledwo sie kupy trzyma, tak córka w nim skakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
380zł za wózek 3 w 1, używany z komisu w świetnym stanie, firmy Corrado (nowy kosztuje ok. 700 zł, więc tez tanio) - duża gondola, duże pompowane koła, świetnie się prowadzi po wertepach, w lesie, po nierównym chodniku, zwrotny, dobra amortyzacja, nie skrzypi, folia i torba w komplecie. Jedyna wada, nie najgorsza, to jego waga - mieszkam na II piętrze i trochę ciężko go znosić, ale daję radę. Też jestem zdania, że lepiej jest kupić na początek niedrogą gondolę lub wielofunkcyjny, a potem zainwestować w lepszą spacerówkę i parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniowiecze
ja nic, bo woże w taczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×