Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudomama

ile razy dzisennie sloiczki i ile lyzek?

Polecane posty

Gość pseudomama

dla 5 mies niemowlaka karm piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraimpresja
mam 6 mcznej Julii, tez gł na cycu ja daję pół słoiczka raz, deser lub obiad czytalam ze po 7 m-cu mozna 2 takie dania różne, czyli i obiadek i deserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie byłam u lekarza (w piątek) i Pani doktor powiedziała że mam zacząć od zupek przez 14 dni tylko z jarzynek a po 14 dniach mięsne zacząć wprowadzać i jeśli chodzi o zupki to nie trzeba zaczynać od łyzeczki tylko można odrazu dać tyle ile dziecko chce nawet cały słoiczek w miedzyczasie można zacząć wprowadzać soczki ale soczki to już od łyżeczki z każdym dniem o jedną więcej i raczej z kubeczka a deserki dopiero na końcu i najważniejsze dziecko karmione piersią do 6 miesaiąca ma byc tylko na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zuzy
A jakie słoiczki polecacie? Czy Gerber jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fili-fionka
Gerber spokojnie mogę Ci polecić - ja zaczęlam właśnie od Gerbera i na razie kontynuuję, bo widzę, że dziecku smakuje i buzia do łyżeczki się śmieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Ja też polecam Gerbera. A co do ilości, to zaczyna sie zawsze od 1 łyżeczki, potem zwiększa się stopniowo ilość. Ile razy dziennie - to zależy. Możesz podawać soczek do południa, w poludnie zupkę, na podwieczorek deserek. Ale wprowadzac zawsze od jednej łyżeczki i najlepiej jeden nowy produkt na tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaGusi
tez zaczełam od Gerberka - tych najprostszych zupek.no i faktycznie najpierw dawałam po łyżeczce i stopniowo zwiększałam ilość. a potem dodawałam do zupek jakieś kluseczki czy ryżyk.pychotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×