Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

forevergirl

Nagrody

Polecane posty

czy ktoras z osób wygrała jakąś konkretną nagrode np w konkursach tv ,teleaudio . Naprawde można coś wygrac czy to tylko podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wygrałam już kilka razy
różne nagrody :D -roczną prenumeratę miesięcznika"Claudia" za udział w ich ankiecie, -album ze zwierzętami za krzyżówkę, -kosmetyki La Roche -Posay za konkurs sms-owy chyba w Twoim Stylu, -wodę Aqua Di Gio męską 30 ml za - jak wyżej, -skórzaną torebkę+portfel firmy "Christopher Creazioni" za rozwiązanie krzyżówki w "Claudi" To chyba byłoby na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa to jednak a moze ktos wygral jakąś wycieczke ? Interesują mnie też takie konkursy w tv co mozna wygrać kase .Brał udzial ktos w takich teleturniejach moze ktos cos wygral:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa to jednak a moze ktos wygral jakąś wycieczke ? Interesują mnie też takie konkursy w tv co mozna wygrać kase .Brał udzial ktos w takich teleturniejach moze ktos cos wygral:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja matkaaa
gra w takie rzeczy :) z konkretniejszych nagrod, to 2000zl w jakims konkursie radiowym, i 3000zl w jakims tv (z tych porannych, co prowadzacy gadaja i gadaja bez przerwy). poza tym duzo takich dupereli jak wypisywala osoba nr 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×