Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgdfte345s

zostawilabys faceta jesli ten by stracil penisa?

Polecane posty

Gość fgdfte345s

czy malzenstwo ma szanse przetrwac w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pytasz
obciąłeś sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ale on zostawiłbym mnie
I nie byłoby od jego decyzji odwołania, znam go. Nie czułby się już mężczyzną i nie chciałby mnie unieszczęśliwiać. A w ogóle - to straszny temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Anthea
oczywiście że zostałabym z nim, zawsze można zajrzeć do sexshopu są tam atrapy mocowane paskami :) poza tym sex to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8gf8fg8
nie ale jakiś zastępczy seks musielibyśmy wymyślić, poza tym musiałby zaakceptować że będę miała dziecko z kim innym, z jakimś dawcą nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo ze nie
tak samo jak zaden facet niechciałby miec kobiety bez piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiłabym. Skąd w ogóle taki pomysł, zeby zostawić faceta, gdy mu się jakieś nieszczęście przytrafi. Po to chyba dobieramy sie w pary, zeby nie tylko szczęściem się cieszyć, ale i w nieszczęściu być dla siebie oparciem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Perła Perła wyobraźnia
ci płata figle figlaro jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatkaaa
No wiecie z tym sexem zastepczym to juz by nie bylo to samo bo co z tego ze wam to sprawia przyjemnosc jak facet nic z tego nie ma, ja bym tak nie mogla patrzec jak sie meczy, ze tez chcialby poczuc troche przyjemnosci, tylko mi tu nie piszcie ze nie tylko penis do tego sluzy bo to kompletna bzdura, juz nigdy nie mialby orgazmu... chyba bym tez z tego zrezygnowala, chyba ze bardzo by chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikac12
Na pewno bym go nie zostawiła z tego powodu, bo baaardzo mocno go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
to zależy czy facet by się leczył..u psychologa i sexuologa (u sexuologa oboje)...utrata penisa to trauma dla każdego faceta...a ja nigdy wiecej nie chce miec faceta z niewyleczoną trauma, nie miała bym sily sama walczyć z jego gigantycznymi kompleksami i problemami psychicznymi po takiej stracie...sam brak penisa to mały pikuś w porównaniu do tego co się w takiej sytuacji dzieje z męska psyche...jak facet korzystał by z pomocy i nauczył się z tym żyć i mimo braku osprzetu nie stronil by od sexu to bym nie zostawiała...przy jego weto na leczenie zakończyła bym związek w 3 miunty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** *** ***
tak...makabra...chodziło o nieleczony szok pourazowy, czy jak to tam nazwa...genaralnie brak kontaktu z psychologiem po bardzo cięzkim wypadku komunikacyjnym...decyzja o rozwodzie zajeła mi rok i drugi raz bym nie czekała ani chwili tylko postwiła ultimatum...leczenie albo spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest w tym, co piszesz. Nawet nie pomyslałam o następstwach natury psychicznej po takiej utracie. A one faktycznie mogą być nie do opanowania \"domowymi sposobami\". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny 28
Mam pytanie do tej co by chciała mieć wtedy dziecko z innym. Dałabyś mu dupy czy poprosiła o spermę w fiolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgft345s
do dlaczego pytasz rak pracia to bardzo zadkie musieli mi amputowac stracilem 75% pracia lacznie z zoledzia nie wiem jak to znami bedzie moja zona lubi seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiripipi
a ile macie lat? wspolczuje Ci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
jesli naprawde sie kochaja. ja bym zostala i na pewno bym nie zdradzila mego Sloneczka. kocham jego a nie jego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×