Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje zycie

15 kg w 2 miesiace jak??

Polecane posty

Gość moje zycie
do moje zycie-- czy tez chcesz szybko schudnac moze razem ulozymy sobie jakas dietke??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie
garnierek 22-- dziekuje bardzo za link bardzo ciekawa stronka proponuje wejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie
jeszcze mam chwilke przed szkola wiec weszlam na moj topik na ktory widze nikt nie zaglada;/ nikt mi nie chce pomoc wiec radze sobie sama:) sniadanko za mna czyli maly jogurt naturalny a do szkoly jabuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie
mam swietne wiadomosc moje spotkanie zostalo przesuniete o miesiac i tydzien czyli bedzie 5 stycznie:D to swietna wiadomosc bo dzieki temu mam dodatkowo 5 tygodni nie musze sie glodzic wystarczy jak bede sie ograniczala do 1000kcal i chudla kg w tydzien no moze troszke wiecej bo mam 12 tygodni a do sylwestra 11:) ale i tak postaram sie ograniczyc do 800:D tak jak dzis bo to wcale nie takie trudne sniadanie jogurt naturalny 75kcal 2 sniadnie jablko 75kcla obiad surowka i królik (nie wiem dokladnia daje na oko) 500kcal kolacja jogurt z musli 180kcla razem dalo mi 830kcal chociaz nie wiem dokladnie jak bym jeszcze troszke pocwiczyla zeby spalic tak z 830 kcal to bylo by 500kcal czyli o 2000kcal niej niz moge:) w takim stuli moge zgubic 2kg tygodniowo czyli swoj cel osiagnac juz za 7,5 tygodnia hehe dam rade przylaczy sie ktos do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanX
Wiec Jezeli chodzi o Diete 1000kcal dziennie. Przeczytałem że jezeli przestaniemy ja przestrzegac to w szybkim tepie Tyjemy jezeli tu chodzi o tymczasowa Diete To jaknajbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA SCHUDLAM
w miesiac 6 kg jedzac ok. 800 do 1000 kcal czasem wiecej. Na pewnoe mozesz spokojnie schudnac 10-12 kg chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to swietna wiadomosc moje jedzenie na dzis 2 jablka 150kcal kalafior 50kcal kawalek kielbasy 100kcal wisnie 100kcal no to jakies 400kcal czli moge sobie jeszcze na cos pozwolic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×