Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amant...............

Zgwałciłem ją!

Polecane posty

Gość amant...............

tak zgwałciłem ją , moją rękę ,nigdy sobie tego nie wybaczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii hj
i jak teraz bedziesz z tym zyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant...............
chyba sam się zgłoszę na policję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii hj
ee to ja tez mam taka jedna na sumieniu a konkretnie paluszek;) jakos trzeba sobie razic gdy mezczyzna daleko............:) ps. a na ta policje to nie idz , lepiej do ksiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant...............
ja jestem księdzem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii hj
hmm no to zdejmij sutanne i idz sie wyspowiadaj tylko nie wspominaj o tym kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant...............
dobry pomysł , wsiadam do swojej Audicy i jadę do innej parafii się wyspowiadać ,Bóg zapłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne sex od uczuć
to może zaawansowana prostytutka potrafi oddzielić, nie znam niestety środowiska, więc się nie wypowiadam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam orgazm to uczucie
co nie? więc co, pieprzyć się dla samego pieprzenia i nie pozwolić sobie odczuć przyjemności? sorry Misiol, ale ci sie jebie pod czachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiii hj
daj zanc jak ci poszlo i czy dostales rozgrzszenie;) ps. ja niestety nadal bede zyla tym grzechu:D nie mam zamiaru sie spowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkocholik
ja tak żonie wsadziłem rękę że trafiła do szpitala a jak przyszła to przyniosła ogórka na 25cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepak
tam spowiedź i odpowiedzialność karna to jedno, pytanie teraz co jak zaszła? usuwać, czy zdecyduje się wychować małą łapkę? czy to był gwałt analny/oralny/hiszpański między palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjns
debilny temat- i jego autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee tam...
całe szczęście dołączyłeś do dyskusji swoją wartościową wypowiedzią ;D witamy w klubie :D debili piękne w forach jest to, że jak coś kogoś nie interesuje albo mu się nie podoba, to teoretycznie nie musi wchodzić... ale jakże często jest że "o nie! ktoś na internecie się myli!!!" :D żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjns
Tylko debil-moze śmiac sie z gwałtu- i umieszczac taki dwuznaczy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjns
Ale jak widze tu jest klub wzajemniej adporacji- kretynow. GWAŁT-to nie temat do żartów- i wiem o tym ze za chwilke ponizej- cale stado-przygłupów zacznie googlowac"smieszne" badz "ciente" riposty-zeby zyskac poklask... powodzenia wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła fekalna
nieeee... zwyczajnie śmieszność dowolnego tematu zależy od Twoich doświadczeń i dystansu do niego/do życia. cały sekret generalnie żartów i kawałów polega najczęściej na tym, że przedstawia się słuchaczowi pewną fikcyjną sytuację, to znaczy taką, która nie wydarzyła się w rzeczywistości... często jest właśnie też tak, że działa żart przez dwuznaczność. dlatego też niejednokrotnie osoby mało inteligentne nie rozumieją kawałów, które jednak wymagają pewnej dozy wyobraźni i kojarzenia. zrozumiałe wówczas jest poddenerwowanie czy złość, obrażanie i obelgi kierowane z frustracji pod adresem osób, które zrozumiały żart lub potrafią się z niego śmiać, więc nie martw się - wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....lklslks
perła Uwazam ze inteligentny człowiek nie smieje sie z gwałtu, jak braknie wam tematow to zaczniecie tematy o smierci dziecka pedofili obrzezaniu kobiet czy samobojstwach- bo nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś głupota. :O To co ona nie ma rąk ( tak wiem to nie jest śmieszne ) by dokonać na sobie samogwałtu. Tak za czasów PRL-elu nazywano masturbację. I nawet kościół temu przyklaskiwał. Chyba nie do końca zrozumieli to słowo a i ty nie do końca nie rozumiesz jego znaczenia. Po drugiej wojnie światowej największą eskalację gwałtów i zabijania ludzi na kontynencie Europejskim można było odnotować na Bałkanach. Ale kto o tym pamięta Wieże są najważniejsze. :O i oczywiście Grecja, pierwszy kraj w UE, który pójdzie z torbami. Ciekawy jestem co ten "zachód" chciał wydoić od tych nygusów. Chyba prawa do bogatej historii :) http://www.youtube.com/watch?v=rZiTaG89NnY hehhehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×