Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OKAZJA DLA KOTóW I PSóW

KARMY W DOBRYCH CENACH

Polecane posty

Gość OKAZJA DLA KOTóW I PSóW

LUDZISKA WARTO SKORZYSTAć KARMY DLA PSóW I KOTóW W DOBRYCH CENACH WEJDZCIE NA WWW.UJADANKO.PL I TAM POD PLANSZA "DLA PSA" "DLA KOTA" WEJDZCIE W LINK WEEKENDOWA PROMOCJA I KORZYSTAJCIE! a tak poza tym to ktos juz korzystal z uslug tego sklepu? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
strona strasznie bezmyslnie zrobiona. I wcale nei najtanszy ten sklep... Nieodmiennie polecam www.krakvet.pl Przesylka gratis od 99 zl a nie 250 jak w tym ujadanku. No i zawsze 2% taniej niz u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
nie moze byc najtansza skoro kv ZAWSZE obniza cene jesli znajdzie sie taka sama karme taniej niz u nich. Zawsze 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam ta samą karmę w KV i animali, na animali taniej zapłaciłam :) Więc nie wiem o co Ci chodzi. Stwierdzam jak u mnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
dlatego jak wol jest napisane w regulaminie kv ze jesli gdzies znajdziesz taniej (np w animalii) to zglaszasz sprzedawcy kv (via tel, mail badz gg) i on ustala cene 2% nizsza niz u konkurencji - ta cena jest wiazaca i ta placisz. Najwyrazniej nie skorzystalas z tej opcji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 % to są takie grosze, że na przesyłce mi się wyrównuje. Po za tym w animali mam karmę na 3 dzień, w KV czekałam prawie 2 tygodnie i w dodatku oni korzystają z takiej firmy kurierskiej z którą muszę bez przerwy się wykłócać o godzinę przyjazdu. Nie mówiąc o tym że kilku rzeczy na KV nie ma i mimo że oni niby mogą sprowadzić to trwa to tyle że wolę kupić gdzie indziej. Ja nikogo nie zmuszam do korzystania z animalii. Powiedziałam że ja wolę i nie mam zamiaru zamienić na KV. Tym bardziej że z bliżej niewyjaśnionych przyczyn mój kot kocha pudełka w które z animali pakują przesyłki. Na żadne inne tak nie reaguje. Karma i zabawki to "pikuś" ale pudełka są suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
jasne Neit :) Ja pisalam jako wspolmeiszkanka calego stada zwierzat - moje zakupy to kilka stowek jednorazowo wiec te 2% robi sie konkretna kwota :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przy takich hurtowych to na pewno :) Ja mam jedną kotkę-niejadka (a tak chciałam mieć grubego kota :(, ale nie zamienię jej na żadną inną :)) więc nie ma co sie specjalnie przejmować 2 % :) Pozdrawiam :) Ucałuj zwierzaczki ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również kupuję w animalii od bardzo dawna i jeszce nigdy się nie zawiodłam, uważam, że jest większy wybór niż w krakvecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×