Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiedźma z Północy

gdzie szukać?

Polecane posty

Tak się zastanawiałam, gdzie najlepiej szukac znajomości, które mogą rokować na przyszłość...internet odpada, na dysko dysko nie chodzę (inne upodobania muzyczne), na koncerty metalowe przychodzą ludzie za młodzi (średnia wieku 18 lat), bary, kawiarnie, knajpy obstawiane są przez pary, albo nałogowych pijaków...no to gdzie jeszcze? Bo mam wrażenie, że siedze zamknięta w wąskim gronie osób i nie wiem co zrobić, żeby poznac nowych ludzi :) Podowiedzcie cos dobre dusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Ja polecam puby -- tam poznalam mego meza:))) Ogolnie wlasnie w pubuch najlepiej chyba zawiera sie nowe znajomosci. Nawet jesli potem z tego nic nie wynika to mimo wszystko pare godzin mile spedzonych. Disco niezbyt mile wspominam bo przynajmniej w moim przypadku bylo tak ze jak faceci zaczepiali mieli w glowie tylko jedno. Na koncertach tez latwo nie jest bo jest glosna muzyka i ludzie sa raczej nastawieni bardziej na sluchanie artysty niz umawianie sie ---choc wiadomo roznie moze sie stac. Polecam tez jakies wycieczki, objazdowki, warsztaty gdzie przychodza ludzie o podobnych pasjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłoo matko :)....najczęściej jak ide do pubu w celu poznania kogoś ;p to siedzę sama cały wieczór i się uśmiecham do nieznajomych......którzy najczęściej czekaja na swoje kobiety...i jak te kobiety przychodzą to jest mi głupio :) jestem atrakcyjna,wielu mężczyzn mi to mówi, ale żaden nie odważy się wyjść poza zwykłą znajomość...a jak już się jakis odważy to okazuje się, że świr....słyszałam wiele razy, że ich onieśmielam...bo często w grupie zabieram głos, gdy większośc kobit milczy, np, jakies męskie tematy (komputery, gry, tego typu pierdoły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Ja akurat jesli chodzi o puby to wlasnie z nich wynioslam najciekawsze znajomosci nawet jesli byly one krotkotrwale. No i w pubie poznalam tez mego meza:))) Najlepsze sa puby studenckie. Wlasnie studenci sa najbardziej nastawieni na nowe znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźmin z północy
Puby studenckie są fajne, ale co robić jak już sie studia skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba czas zmienić upodobania
choćby muzyczne i całą resztę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjedz do finlandii
Tam wiekszosc to gotyk i metal i to wcale nie nastolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz coś wymyslisz
daj znać, bo też sie nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×