Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Alanka

Mogę tak ubrać dziecko na pierwszy spacer??

Polecane posty

Gość mama Alanka

Synek ma 1.5 tygodnia jest u nas strasznie zimno, ale położna poradziła mi, żebym wyszła z małym na krótki spacer. Planują go ubrać: body (bez rękawka), pajacyk (zakrywający stopy), grube skarpetki, dresik (niezbyt gruby), jesienny kombinezon i trochę przykryć kocykiem. Ostatnio tak ubranego go werandowałam, sprawdzałam temperaturę na karku i było ok. Myślicie, że go nie przegrzeję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba już zrezygnowała z dresiku. ale u mnie teraz wyszło słoneczko. Wyjdz najlepiej koło 13-14 wtedy jest najcieplej. Nie stresuj się tak. Ja mam już córkę 9 letnią i nigdy jesj grubo nie ubierałam. Nie chorowała mi. A teraz jest jesj zawsze gorąco chodzi cieniej ubrana niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee wiem ze ejst zimno ale jak dla mnie to troche za duze tego- nie zaklądaj juz pajacyka ubierz body- skarpetki dresik i kombinezon mozesz zalozyc jakies butki na same stopy takie wlyczkowe albo z bawelny albo jeszcze ejdne skarpetki frotkowe to mu wystaczy. jak go przegrzejesz to bedziesz miala tylko problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Alanka
Dzięki. Tylko 10 minut? Mogę codziennie ten spacer wydłużać o kolejne 5 minut? Do położnej miałam tyle pytań, że o połowę rzeczy zapomniałam zapytać, a ona tylko wpadła i wypadła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka takim maleńkim dzieciom nie sprawdza sie rączek,tylko kark,dopiero gdzieś od roku po rączkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz pierwszy raz na 10-15 minut a potem o 5-10 min dłuzej... ja zmoja wyszlam pierwszy raz na normalny godzinny spacer ale bylo baaardzo cieplo wtedy- kwiecien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejjj taam
glupoty dziewczynie opowiadacie jaki 10 min spacerek? mozesz smialo wyjsc na godzinke, bez przesady - nie ma trzaskajacych mrozow poza tym to tylko w Polsce jakies glupie wymysly z werandowaniem i spacerkiem 10 min na zachodzie nikt nie odstawia takich cyrkow i juz po 2-3 dniach spokojnie z dziecmi mozna wychodzic na spacer i nic im sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak prponuje pierwszy spacerek krótki,nie ma aż tak zimno-możliwe że sie nic nie stanie,ale tak zalecają specjaliści i lepiej ich słuchać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejjj taam
co kraj to obyczaj ;) ja z pierwszym dzieckiem wyszlam na spacer po ok 10 dniach - to bylo w Polsce teraz mieszkam za granica i tu nikt nie bawi sie w jakies werandowania - a z drugim dzieckiem zamierzam wyjsc odrazu po 2-3 dniach :) - bo tu tak zalecaja specjalisci - a klimat podobny do tego w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejjj taam
i wogole dziwnie na mnie patrzyli jak sie spytalam o werandowanie i o to ile dni trzeba siedziec w domu z dzieckiem zanim pojdziemy na spacerek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×