Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozzzcieprtoszee

umowa zlecenie studentka zadnych praw?? heeelp

Polecane posty

Gość pomozzzcieprtoszee

mam 21 lat i studiuje zaocznie wiec musze byc i jestem zatrudniona na u.zlecenie to jakie ja mam prawa skladka nie odprowadzana urlopu miec nie moge bezsensu czemu nie moge miec stalej umowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma pracuje w biurze i studiuje zaocznie, ma umowę o pracę na pełny etat. ja np nie mogę mieć stałej umowy o pracę ponieważ pobieram rentę rodzinną. A gdzie pracujesz? W większości sklepów dają umowę zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eruad
Mżesz mieć ale pracodawca nie chce bo musiałby od twojego wynagrodzenia odprowadzać składkę na ZUS a ponadto mialabyś prawo do urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możnaaaaaaaaaaaa
Ja studiowałam zaocznie i pracowałam na umowę o pracę, nie ma reguły.Zależy od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcieprtoszee
a mi powiedziano ze osoba uczaca sie do 26 roku zycia moze tylko na umowe zlecenie mam na okres 3 miesiecy niby taki okres probny ale umowa zlecenie :( jak mi po 3 miesiacach nie zaproponuja stalej umowy to im podziekuje bo bezsenbsu tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcieprtoszee
aha a pracuje w firmie ;/ na stanowisku biurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blood E.
to zależy od pracodawcy, ja pracowałam na umowę o dzieło i na umowę - zlecenie, ale znam takich, co pracują mając podpisaną umowę o pracę. To zależy tylko i wyłącznie od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcieprtoszee
hmm tzn??jestem po 2 letnim studium i teraz studiuje jak to sie liczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulcia542635
nastka możesz pracować na umowę o pracę mając rentę rodzinną tylko nie możesz przekroczyć kwoty ok 1600brutto ja tak pracuję i nie ma problemu :) pracodawca to wykorzystuje ze studiujecie i nie płaci za was tych wszystkich składek, które musiałby płacić podpisując z wami umowy o pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salooo
Ukonczenie studiow=8 lat pracy. Czyli potem jeszcze 2 lata pracy i przysluguje ci 26 dni urlopowych w roku. (wczesniej tylko 21) >a mi powiedziano ze osoba uczaca sie do 26 roku zycia moze tylko >na umowe zlecenie Nie musi, ale jest to korzystniejsze dla pracodawcy, bo nie musi ci dublowac oplaty ubezpieczenia. (1 masz juz z uczelni) Co do urlopu to roznie to bywa, zalezy od umowy. Ja jak pracowalam na umowe zlecenie to moglam z 48 godzinnym wyprzedeniem powiedziec ze tego i tego dnia nie przychodze do pracy. Stawke mialam godzinowa wiec pracowalam ile mi sie chcialo. Jesli natomiast masz z gory narzucona ilosc goddzin to kloc sie o dni wolne, bo i tak pracodawca na tym zyskuje, wiec powinien przynajmniej w tym pojsc ci na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia_20
NAUCZYCIELKA MARKETINGU MÓWIŁA MI ŻE, nawet jeżeli w ostatnim miesiącu studiów wezmiesz umowe o prace to lata do emerytury które uzbierałaś podczas studiów ci sie tak jakby kasują. musisz później prawdopodobnie dłużej pracować żeby mieć emeryture ale kto wie czy w ogóle coś takiego będzie istniało za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniskakrk26
oszukuja ile wlezie. bylam na jednej rozmowie, fajna robotka studiuje zaocznie, ale niestety skonczylam 26 lat i woleli kogos mlodszego by nie placic zusu. prosto w oczy mi powiedzieli, ze to praca jak ktos ma juz etat-dodatkowa (6h i dodatkowa wolne zarty) lub kogos mlodszego. zalamac sie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozzzcieprtoszee
bezsensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×