Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość felika

czy wasze maluchy lubią wodę?

Polecane posty

Gość felika

hej! czy wasze maluszki lubią pić wodę? jak je przyzwyczaiłyście? jaką wodę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszki
moje dziecko jakoś nie miało problemów z piciem wody, chociaż wiem, że dzieciaki przyzwyczajone do soków wybrzydzają przy wodzie. i polecam ci wodę gerber, bo nie trzeba jej gotować, a to wygodne w podróży albo jak jesteś z dzieckiem w gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllleeee
moj kuzyn zawsze pil wode, dzis ma 4 latka i nie pije zadnych soczkow tylko wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda jest u nas na trzecim miejscu po kaszce i soku malinowym domowej roboty. Mała pije zwykłą, przegotowaną wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Maciusia
Ja kupuję wodę Gerbera - można ją podawać bez przegotowania i sprawdza się super w nocy albo podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.vika
ja od początku starałam się przyzwyczaić dziecko do smaku wody i podawałam maluchowi np. na spacerze wodę gerber, bo jakoś największe zaufanie u mnie wzbudziła. teraz ma juz 3 latka, no i myśle, że to wczesne podawanie wody zaprocentowało - teraz chętniej pije wodę niż soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohikaa
widzę, że nie tylko ja byłam taka sprytna i podawałam maluchowi od poczatku często wodę do picia(też najczęściej gerber) :> hehe teraz faktycznie widzę, że w porównaniu z dziećmi moich koleżanek mniej wydziwia przy wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Martynki
A moja Martynia wody nie ruszy - zazwyczaj rozcieńczam jej bobofruty, bo herbatek też pić nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaGusi
moja córcia raczej nie przepada za wodą - też preferuje bobofruty. może to i dobrze.w owockach zdrowie przeciez.na wodę ma jeszcze czas.za jakieś 20lat jak się będzie odchudzać, to pewnie woda będzie jej głównym napojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×