Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martttika20

Praca - Grycan

Polecane posty

Gość zdzdzdczzvxxx
jakie teraz stawki w grycanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
napewno nie dostaniesz umowy o pracę odrazu umowa zlecenie ,kolejna umowa zlecenie 8,20 zł za godzinę do ręki i zapierdul do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bylas kiedys w urzedzie
jak w kazdej sieciowce - wyzysk pracownika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
pracowałam własnie w Kielcach miesiąc , i Agnieszka (nieznam nazwiska) z Katowic w okularach zaprosiła mnie na rozmowę i wywaliła z pracy niemogę się z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca super ! w wakacje na prawde jest zapie**ol ale da sie zarobic okolo 1700zł. Pracowałam w wielu firmach i ta jest fair umowa o prace dla kazdego wiadomo 1 to umowa zlecenie ale nie ma problemu dostac umowe o pracę przynajmniej u nas w mieście(Kraków). Wyjazdy firmowe ,premie co miesiąc, na święta dodatkowe pieniądze każdy dostaje oprócz premii doliczanej do wypłaty, Od września wiadome jest mniej h co za tym idzie mniejsza wypłata ale nie ma już tak dużo klientów jak w okresie wakacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba o wypełnienie
Dziewczyny, wypełniajcie ankietę. Bardzo proszę o szczegółowe odpowiedzi. Badanie jest anonimowe, więc nie ma się czego wstydzić, a problem jest powszechny. http://www.ankietka.pl/ankieta/120080/klopoty -kobiet-z-pecherzem-w-czasie-pracy-ankieta-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak sie przepracowalo 16h na umowie zlecenie to wypłacaja? niby mialam miec 20h szkolenia, ale po 16h doszlo do wypowiedzenia umowy i nie wiem, czy otrzymam pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami2000013
dlaczego dostałaś wypowiedzenie przed koncem szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćówa777 Jakie zarobki sa w inie w grycanie? jak dlugo tam robilas? ide na rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest to 9 zł/h na rękę, uczący się mają trochę mniej. Grafik elastyczny, możesz przychodzić np w same weekendy. Umowa zlecenia bez wypowiedzenia, czyli jak coś, to odchodzisz z dnia na dzień. Z dnia na dzień możesz także wylecieć :P Praca ciężka, ale da się wytrzymać. Pensja płacona terminowo i dokładnie, o ile kierownik nie rąbnie się w liczeniu godzin, ale ma się dostęp do ewidencji i można to spokojnie kontrolować. Z premią bywa różnie, bo jak punkt słaby to choćbyś na rzęsach stawał i stopami kawę parzył to nie wypracujesz. Dodatek za pranie 1,50 za dzień. Dostajesz koszulę, zapaskę, czarne spodnie i czarne buty musisz dokupić sobie sam (dla kobiet baleriny lub półbuty wiązane bez bajerów i świecidełek, dla facetów pantofle). Legginsy odpadają, na rurki też krzywo patrzą. Kobiety muszą nosić czarną, najzwyklejszą opaskę na włosach. Idąc do pracy na starcie musisz mieć aktualną książeczkę sanepidowską, za badania nikt Ci kasy nie zwróci. Ogólnie można nieźle zarobić na umowie zlecenie jak jesteś 3-4 w kolejności w grafiku. Masz wtedy 150-130 godzin (w słabym/średnim punkcie), czyli jakieś 1300 na rękę (z dodatkami; zwracają też chyba część kosztów dojezdnym z innej miejscowości, tzn. wydaje mi się że pomniejszają podatek o jakiś procent na rzecz dojazdu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę sie co do premii, pracowałam na kilku punktach i z doświadczenia wiem, że i na punkcie o słabych obrotach ( np.wyspa) premie można wypracować (o ile sie chce), wszystko zależy od pracowników. Stawka jest zależna od miasta, w stolicy ponoć najwięcej - 10 zł netto/h + dodatek weekendowy ( +4 zł do każdej przepracowanej godziny), tyle samo wynoszą dodatki świąteczne. Praca fakt ciężka, ale da się zarobić. Moja średnia pensja z samych weekendów (ok 85-90h) wynosi 1300-1500 zł . Minusem jest brak umów o pracę. Najcześciej och ilośc jest wyliczona na dany punkt i cieżko sie ubiegać o kolejny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarMac
Ja też pracowałam w lodziarni, tylko, że w Limoni. Praca fajna, można zarobić fajne pieniądze, tylko praca głównie w sezonie wakacyjnym. Leżenia nie ma,ale wiadomo-klientów jest sporo, z drugiej strony plusem jest to, że szybko mija czas i klienci potrafią być sympatyczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca sama w sobie fajna. Gorzej jak masz jak ja- fatalnie współpracownice. Pracuje 3 dzień łącznie z 15h a te drą się na mnie ,ze przy bardziej skomplikowanych deserach jeszcze spoglądam w kartę by się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×