Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oddech zamilkł

18 a 34..................

Polecane posty

Gość Beata...............26
a on Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie piękne uczucie....Znamy się od 3 lat....Od niedawna spojrzelismy na Siebie jak nie tylko na zwykłych przyjaciół... Czujemy do Siebie coś Wielkiego.... jejuu... Nie wiem jak radzić sobie z tą sytuacją..... Kocham Go...On mnie też...rozmawialismy o tym... Boje sie otoczenia:( On nie nalega na ten związek jesli mam się w Nim źle czuć....ale będzie mu cięzko... I odrazu mówie że jest kawalerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nic zlego
:) jesli sie kochacie.czemu macie niszczyc to co was łączy? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaa34222222
Przechodzilam przez takie coś 4 lata temu ja 19 on 35 wielce miłość żyć nie mogłam rodzice to mieli wku.rwa jak nie wiem.. Byłam na ich utrzymaniu,oni mi zabronili i wiesz co dobrze sie stało bo teraz mam faceta 2 lata stareszego ode mnie i 3 lata jestesmy razem !! kocham go na maxa!! dziewczyno jak ty bedziesz miała 24 lata to on bedzie miał 40 ... Zobaczysz,ze predzej bedziesz sie go wstydzic. zamiast na imprezke to bedzie ci na wózku popie.rdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochasz go, tylko sie zauroczyłaś... nie bardzo rozumiem co mój rówiesnik moze robic z 18 latką... o czym pogadac? o maturze? o ściągach z matmy? a imprezy? jak się spotkacie z Twoim towarzystwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem.faceta
Również bym tak chciał ale pamiętam o jednym, że 'nie dla psa kiełbasa' , czy muszę być sponsorem ? Rubikowi się poszczęściło i jest z Paskudzką ale nie każda jest Paskudzką i nie kazdy facet nazywa się Rubik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy znajdzie swoją
milosc i niewazne jaka roznica wieku czy czego innego ich dzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze
bedzie dobrze;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×