Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sponsorowana24

Jeżeli to ma być jedyny sposób....

Polecane posty

Gość sponsorowana24

żeby ktokolwiek mnie dotykał to trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 23
Jesteś sponsorowana czy szukasz sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorowana24
jestem sponsorowana....nie miało tak byc. Poznałam go i zaczelismy sie widywac....było mi z nim dobrze, milo spedzalismy czas ...zaczeły sie drobne prezenty ( drobne według niego): a to kamerka internetowa zebysmy mieli kontakt lepszy gdy sie nie widujemy, a to poszlismy na zakupy, ja chciałam kupic spodnie za swoją kase ale on zapłacił ( 250 zł), a to drogie perfumy czy jakis naszyjnik.....i tak pomału zaczeły do tego dochodzic pieniądze...czesne na studia, rachunki za telefon, "drobne na rózne kosmetyki)...nie dostaje stałej kwoty co miesiąc ... miedzy nami nie ma normalnej więzi, to związek bez zobowiązan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 23
Gdyby nie pewna drobna bariera, to też poszłabym na takie coś, bo mam juz dość ciągłego bycia samej. :( dla Ciebie -> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorowana24
jaka bariera? ja inaczej nie mogłabym liczyc ani na przytulenie ani na sex....moze nie jestem brzydka ale w zasadzie w mielkim miescie liczy sie kasa...na poczatku studiów było okropnie , nie miałam za bardzo sie w co ubrac, zero kosmetyków i malowania, zadnych wyjsc do kina czy knajpki....zero znajomych bo nikt nie interesował sie kims tak nieciekawym i bez kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorowana24
nie usprawiedliwiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na studiach wielu
znajomych bez kasy, wiec nie rozumiem. dla mnie to zwyczajna prostytucja , ktora na zawsze zostaje w psychice. a skoro mowisze, ze to jedyny sposob na bliskosc to po co bierzesz za to kase. sama sobie zaprzeczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsorowana24
psychike mam juz zjechaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
sponsorowana24 --> wyluzuj. Wiesz, ile z tych związków Twoich znajomych, któreych rzekomo łączy takie "uczucie", tak naprawde opiera się na wymianie barterowej? ;) RZadko komu udaje sie trafić w zyciu na prawdziwe uczucie. Zaś świat zawsze kręcił sie wokół dupy i pieniądza. Jak znajdziesz kogoś, kto Cię naprawdę pokocha i kogo Ty pokochasz, to przecież nie bedziesz patrzyła na to, czy kupi Ci spodnie za kilkaset zł, prawda? Życzę Ci takiego kogoś i takiej prawdziwej miłości. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×