Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wioletka jest 1 raz chora

Oj jestem chora!!!!! a tu ciaza

Polecane posty

Gość Wioletka jest 1 raz chora

Hej babki! Wiem ze juz mnostwo takich tematow bylo, ale musialam zalozyc nowy:-( Nie bylam nigdy chora i nie mam zadnych lekarstw w domu:-( Nawet glupiego miodu czy cytryny:-( Czym sie leczyc zeby nie zaszkodzic dziecku????? Nie chce wychodzic do apteki, bo boje sie ze rozchoruje sie bardziej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka jest 1 raz chora
Ach przypomnialo mi sie ze mozna syrop z cebuli zrobic!!!! Czy zna jeszcze ktoras z was jakies metody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Witaj Wioletka, też chorowałam będąc w ciąży, brałam rutinoscorbin i tantum verde, no i takie tam domowe sposoby mleko z miodem. Wiem że można brać Apap (może pomoże, jak masz goraczkę). Soku malinowego nie polecałabym, maliny są ponoć wczesno poronne (tak słyszałam), ale nie wiem ile w tym jest prawdy. Życzę szybkiego powrotu do zdrókwa i ślicznego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jola
to prawda napar z malin bądź syrop mogą w pewnym stopniu wywołać niekorzystne zmiany w łożysku, ostatecznie przyspieszyć poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jola
spytaj lekarza czy możesz jeść czosnek, jeśli tak to w jakich ilościach, a jesli nie lubisz to pamiętaj że czosnek i cebula to naturalne antybiotyki i działają też w postaci pieczonej, duszonej, smażonej potrawy. Możesz sobie zrobić lekką jajecznicę i dodać do niej czosnek i cebulę, podsmażyć. Pamiętaj też że natka pietruszki zawiera 4 razy witaminy C niż cytryna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
kobiety, chyba nie doczytalyscie topiku. Autorka napisala ze interesuja ja tylko domowe sposoby bo boi sie wychodzic do apteki:) Tak wiec rady aby kupila sobie tantum verde, rutinoskorbin,apap, czy inne medykamenty, nie przydzadza sie jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Leczenie sposobami domowymi na pewno będzie dłuższe, a wręcz może nie pomóc, a stąd już krótka droga do wizyty u lekarza, więc chyba lepiej droga haniu_30 iść do apteki (ewntualnie wysłać kogoś), niż siedzieć w kolejce do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×