Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fibe

cay ta firma jest najlepsza?

Polecane posty

Gość fibe

czytam to forum i widze ze firma faberlic jest naj naj.Czy naprawde jest lepsza od Oriflame i Avon? widzialam katalog i nie powiem ceny sa ok.a jak z samymi kosmetykami tez sa the best? to jest firma Rosyjska i ludzi pewnie to dziwi? Mam pare kosmetykow firmy Faberlic ale jezeli chodzi o wody to niestety nie sa trwale. Chcialabym wiedziec czy mozna jej calkowicie zaufac? Rozumiem ze Faberlic nie jest dlugo na rynku ale czy myslicie ze jest w stanie pobic Avon i Oriflame? co myslicie o tym bo ja mam dylemat czy uzywac Oriflame ,Avon czy Faberlic. Chcialabym nastawic sie na jedna konkretna firme.Moze jakis pomysl dacie? licze na dobry wybor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem konsultantką Faberlic od samego początku czyli od 4 ,5 roku.Ceny sie zmienialy,gdy kosmetyki byly produkowane tylko i wyłącznie w FRANCJI bylo bardzo drogie jednak jakościowo nie odbiegają od orginalow .To jest zdanie moich klientek .Kosmetyki są hipoalergiczne mają namniejszy stopien uczuleń.Są naturalne co moze swiedczyć krotszy termin waznosci okolo 18 miesiecy. Kosmetyki są tanie co tez jest plusem dla konsultantki zniżka nawet do 53%. Jesli bys chciala wymienić jakies doswiadczenia zwiazane z tą firmą zaparszam na gg 5225166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibe
wiec co jest godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibe
co trzeba zrobic zeby miec 53 procent upustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibe
bardzo podoba mi sie woda Felice .Wydaje mi sie ze jest podobna do Dolce Gabbany. A na swieta sa jakies fajne promocje? wiesz juz trzeba myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaii
53% usputu możesz mieć jeśli bd wkręcać w faberlica konsultantki. Na święta jaeszcze niewiadomo jakie b promocje, bo narazie dostpeny je on-line katalog listopadowy. Oto link: http://www.faberlic.pl/druki/FL_0711_katalog.pdf Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz śmiało do mnie na gg: 2873462 Pozdrawaim ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×