Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miła

moje dziecko i ulubiony przedmiot...ja mam ubaw

Polecane posty

moj syn bardzo lubi kostke od telefonu... bardzo lubi na nia patrzec nawet sie usmiecha do niej i czasem cos zagaworzy... ma 3 miesiace:) a wasze tez cos maja takiego ulubionego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn uśmiecha sie do psa jamniczka :-) żywego oczywiście,uwielbia go śmieje sie głośno i wyciąga do niego rączki a on sie go boi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojs zaczela przeprowadzac dosc powazne rozmowy z kokarda czerwona przywiązną do łóżeczka. Ewentualnie usmiecha sie do daszka nw wozku:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ma ukochanego miska. niby zabawka dla dzieci od 3 lat ale ma krótkie wlosie i nie wchodzi malej miedzy zeby jak go \"zjada\"... potrafi caly dzien trzymac tego miska w łapkach po takim dniu miska mozna wykrecic caly jest zjedzony i mokry :P... no i ma jeszcze taka grzechotke - koleczko z duzym otworem w srodku i sobie to wiecznie zakląda na reke tak jak branzoletke i sie do tego cieszy :) taka strojnisia :D:D:D no a ulubionym przedmiotem w domu jest telefon... mamy opcje darmowe minuty wiec wykrecam nr do mojej mamy i Manka przez godz bawi sie sluchawka i rozmawia to z babcia to z ciociami :P wciska sobie guziczki, slucha co niej mówia i sie cieszy... uwielbia tez klawiature- wali lapkami po klawiszach tak dlugo az powypadają... a jak jej tylko zabiore to pisk niesamowity... az sie boje co bedzie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiulka
to jeszcze nic... mój synek (15 mcy) uwielbia odkurzacz. tak naprawde to już zaczynam sie niepokoić tym trochę... ale jest taki smieszny. jak przychodzimy do domu to najpierw idzie sprawdzać, czy jest, potem go wyciąga i jeździ po pokoju... taki maluszek.. a jak sie wlączy odkurzacz, to się go boi... komiczna sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×