Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxx28

Dwóch plus jedna

Polecane posty

Gość wesolutkaD
wspaniale a co powiesz na to dwoch plus jeden ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutkaD
nie o dwoch i jeden nigdy nie bawiles sie w takie zabawy sproboj moi koledzy tak robili i mowili ze bylo wspaniale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutkaD
Ja zresztą też się z nimi zabawiałam, ale to w systemie ich czterech a ja jedna. To były piekne czasu końcówki gimnazjum. Teraz juz jestem jednak mądrzejsza i co najwyżej z dwoma chłopakami na raz poszaleje. W wiecej za bardzo męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutkaD-> na innym topiku twierdzisz , ze jestes dziewica... :O pizszesz tez masz 17 lat i z nikim eszcze ni bylas :O zastanow sie dziewczynko , a nie erotyczne fantazje tworzysz sobie w lebku ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia25
ja probowalam,tzn.tak jakos moj chopak chcial sprobowac i ja...,nie bylo to jednak cos niesamowitego,drugi raz nie dalam sie namowic,mialam opory bo wcale nie pragne nikogo poza moim chopakiem,on jednak nalegal,ze seks to tylko seks,no i wyladowalismy w trojke w lozku,do niczego jednak nie doszlo bo bylam sucha jak papier,jednak nie jestes w stanie oszukac wlasnego ciala..,poza tym radze sie zastanowic bo chociaz byla to osoba zaufana bliski przyjaciel mojego,to ta sprawa zawsze jest jakby cieniem miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia25
a poza tym czy jesli mezczyzna cie kocha pozwoli by ktos inny sie z toba zabawial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia25
a poza tym czy jesli mezczyzna cie kocha pozwoli by ktos inny sie z toba zabawial nawet jesli jest to przy nim? a tak w zasadzie ten drugi jest zareczony,pogratulowac niektorym paniom szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×