Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polewa truskawkowa

CZY WKURZA WAS CHAMSTWO NA KAFETERI???

Polecane posty

Nie jestem na Kafe od czerwca, tylko chyba od sierpnia - od czasu przestoju w pracy... zajmuje sie w zasadzie jednym kontraktem... czekalismy na opinie prawną, wiec w zasadzie mialem prawie 2 tygodnie bezczynnosci... i cały cas męcze tę jedną umowe, bo na tym to polega... poza tym to forum jest wciągające... nie czytam wszystkich wypowiedzi w tych długich tematach, tylko te ktore wydaja sie mi istotne dla sprawy - faktycznie czytajac wszystko niemozliwe byloby napisanie tylu postow... i nie piszcie mi, ze sie tłumacze, bo ja sobie tylko dyskutuje i wyjasniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że niektóre dziewczyny ( czy to słonice czy normalne - nie ważne ) nie rozumieją że w pracy także można pisać i zarówno jak komiczne tak i ja to robię i będę robił bo nic nie poprawia mi humoru jak widok jak sie wkurzacie drogie panie :classic_cool: P.S. kobiet o BMI > 25 nie zaliczam do kobiet a do słonic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor maniaku, jakie to na temat powiedz, a co mnie kurwa obchodzą Twoje preferencje seksualne??? nie wtrącaj się też w rozmowę, która nie Ciebie dotyczy, ja z takimi jak Ty nie gadam za wąski jesteś dla mnie tam, gdzie to jest jest istotne :P domyśl się gdzie ..., choć nie sądzę, że zgadniesz PS BMI mam 20 hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
przeciez Wiktor to też komiczne żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie to odpowiadam na post za krótko jestem na kafe, aby snuć takie przypuszczenia natomiast, jeżeli to prawda, to Komiczne i tak znajdzie się wkrótce tam, gdzie powinien w tej sytuacji być już od jakiegoś czasu, w bezpiecznym miejscu i dla niego i jego otoczenia, czyż nie ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale komedia
Dobre :D ale jaja komiczne do wariatkowa :D -------> tam twój dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeeeeeeeeeeeeeeee
ja bardzo lubie chamstwo zwlaszcza dowcipne czyt. komiczne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×