Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienny list

warunki

Polecane posty

Gość jesienny list

jakie "warunki "postawiliście sobie , po których spełnieniu pozwoliliście sobie na dziecko 1.gdzie mieszkacie (własne/wynajęte/metraż... 2.praca... 3.zarobki-ile to dla was tyle b zapewnić wszystko 4.studia(w trakcei/po/ brak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa to możliwość utrzymania dziecka,a mieszkanie czy wynajęte czy własne to chyba niema więkrzego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny list
ok tego nie rozpatruje pytanie są po to by zobaczyć jakie są rozbierzności miedzy potrzbami rodziców, dla jednych 100zł to mało dla drugich bardzo dużo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny list
proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odpowiem...
-miszkanie własne (2 pokoje, niedługo planujemy zmienić na większe) -pacujemy oboje ale ja jestem na zwolnieu teraz -zarobki łączne 6-8 tyś (bywaja rozbiezności bo mąż ma własna firme) -studia ja po lic. mąż brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci odpowiem...
aha...no a dzidzia w drodze , 34tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nie mierzona
1.mamy swoje 50m 2.mąż pracuje ja pracuje moja praca średnia mąż ma troche lepszą 3.zarabiamy razem ok 3tys 4.mąż p0o studiach jak wrakcie zostały mi bez tego roku 2 lata studiów,i chiałabym za rok bysmy sie starali mogę czekać na poprawę wraunków na jeszcze lepsze...i kusi może jeszcze 2 lata poczekąc ale czuje ,że bardzo chce juz byc mama mam prawie 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
-mieszkanie własne (3 pokoje) -pracujemy oboje (4-6 tys.) -ja już po studiach - inż. mgr., mąż - brak, Mamy 7 miesięcznego Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
ale kiedy zaszłam w ciążę, nie myślałam o tych warunkach, najważniejsze było że,się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraliż społeczny
4-6 tys 8 tys :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraliż społeczny
w moim gronie nikt tyle nie ma uśredniając mnie i moich znajomych mamy kredyty na mieszkanie łączne zarobiki ok 2,5-3tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. własne - na razie 42m2, w planie zakup większego lub budowa domu 2.praca - oboje zazwyczaj na umowę o dzieło 3. zależnie od zleceń - ok 1600-3000 + okazyjne \"bonusy\", w zabezpieczeniu 2 mieszkania 4.studia - oboje skończyliśmy Co do punktu 3. - kiedyś ja stawiałam warunek, że musimy mieć razem miesięcznie jakieś 4000 - 4500, ale mi przeszło i bobas już w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finewunfiewnfe
1) własne 50 m (2 pokoje), wiadomo kredyt 2) mąż lepsza, na czas okreslony, ja grosze na nieokeślony 3) łącznie 4000zł 4) ja po studiach, mąż bez studiów Oboje przed 30ką. Jedno dziecko 3letnie, drugie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
no to było do przewidzenia z takim topikiem wszystkie mają super pensje własne mieszkania lub domy no tak wirtualnie to każdy może być kim chce żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
zazdrościć nie mam czego a co też mam napisać ile zarabiam pewnie tak jak wy wszystkie po kilka tysięcy bo przecież każdy chwalić sie lubi jakie to ma warunki tylko jaka jest prawda po tamtej stronie kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finewunfiewnfe
a mozesz mi powiedziec, po co kazdy mialby tu klamac, jak jest anonimowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaka
Co jedna to ze studiami a mąż bez. To musi być trochę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 lat
1. własny dom (kredyt hipoteczny jeszcze 5 lat) 2. oboje pracujemy - umowy na czas nieokreślony 3. Zarobki 5-6 tyś miesięcznie 4. Studia pokończone łącznie z podyplomowymi. Mamy 2,5 letnią córeczkę. Mieszkamy w małej miejscowości, gdzie koszty utrzymania sa niezbyt wysokie. Jestesmy szczęśliwi i dziękujemy Bogu za to co mamy- przede wszystrkim zdrową córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×