Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guzik_z_petelka_

Co przygotowac na pierwsza wizyte chlopaka w domu moim?

Polecane posty

Gość guzik_z_petelka_

Czesc, otoz chcialabym zasiegnac porady w tej oto sprawie :) Jestesmy razem od niedawna, chcialabym chlopaka zaprosic do siebie bo ja juz u niego bylam, w zwiazku z tym ze mial wczoraj urodziny obiecalam mu ze cos wymysle - nie licza sie dla niego rzeczy materialne dlatego chcialam wymyslec jakas kolacje, niestety nie umiem gotowac, jestem poczatkujaca ale bardzo chcialabym sie postarac ;) i przygotowac kolacje, tylko nie mam pomyslu z czym, ma to byc jakas obiadokolacja a moze sprobowac cos upiec do tego jakis alkohol? jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
moze ktos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiwiaaaaaaa8787878
gumki przygotuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
w gumkach niewygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiwiaaaaaaa8787878
fakt :P niewygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag-----------
tylko nie staraj sie za bardzo;// dlaczego mu nie dasz prezentu zwyklego, to on powienien cos zorganizowac, moim zdaniem jeszcze za wczesnie na robienie mu obiadokolacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
dlaczego? bo rzecz materialna nie ma dla niego wartosci tylko szczery gest. a moze jedynie cos tylko upiec? no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim ,,,,,,przygotuj na to rodzicow:P nie no zartuje;) nic szczegolnego naturalnie niech bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
setunia juz przygotowalam, przeciez to chyba nie takie straszne przyprowadzic chlopaka do domu :| chociaz to moj debiut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno miałam ten sam
problem.. mój przyjaciel wiedział, ze nie umiem kompletnie gotować i niczego ode mnie nei wymagał, ale chciałam mu zrobić niespodziankę.. podstępem wypytałam co lubi i okazało się, ze nie są to trudne dania! uwielbia np fasolkę zieloną szparagowa z bułką tartą i kiełbasę z grilla. za zimno teraz na grilla, wiec kupiłam dobrą kiełbasę, naciełam ją lekko, posypałam przyprawą do grilla i usmażyłam w całosci na patelni. do tego fasolka z bułką tartą i alkohol (ja wino, on piwo) i mój skarb był w niebo wziety! stół nakryłam odświętnie: serwetki, obrus, świece, do tego romatyczna muzyka i było super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrzadz
spaggetti. W sklepie mozesz nabyc sosy w słoiku (są różne bolognese, słodko kwaśny, itd) do spaggetti, do tego jakieś czerwone winko:). Myślę ze to bardzo dobry pomysł na pierwszą wizyte chłopaka w domu a przy okazji wcale się nie napracujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hocek klocek
PORUSZAM TEN TEMAT BO JAK ZAUWAZYLAM JEST BARDZO DUZO OSOB KTORZY WYZYWAJA SIE W NECIE NA INNYCH LUDZIACH CHYBA ZA SWOJE ZLE HUMORKI, WYZYWAJA, GNEBIA ITP WCZORAJ AZ MNIE SZLAK TRAFIAL JAK NA JAKIMS TOPICU JECHALI PO KIMS. MOZNA WYRAZIC SWOJE ZDANIE ALE ODRAZU OBRAZAC NO SORRYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
ale ten sos jest kupny a on lubi same swojskie jadla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
zrobie pierogi ruskie to jego ulubione danie ;) mam nadzieje ze uda mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
zrobie pierogi ruskie to jego ulubione danie ;) mam nadzieje ze uda mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
niech beda, niech ino smakuja jak ruskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrzadz
Powodzenia zycze z tymi pierogami. Tylko pamietaj zaczynając od pierogów stawiasz wysoko poprzeczkę. Potem moze oczekiwac samych rarytasów i wykwintnych potraw, którym mozesz nie podołac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
pierogi to wysoka poprzeczka ? wydawalo mi sie ze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrzadz
zrobienie i ugnecenie ciasta, może stanowic nie lada wyzwanie dla poczatkujacych, druga sprawa to fakt, że duuużo czasu ci i zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrzadz
ugniecenie miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
sprobuje bo wiem ze to uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrzadz
oki, twoja sprawa. Jeszcze raz życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik_z_petelka_
nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik_z_petelka_ Będzie Ci potrzebne :P Gdyby mi dziewczyna na pierwszej romantycznej kolacji podała pierogi to zrobiłbym to co teraz czyli zmykał. Miłego wieczoru. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posprzątaj
sexy ubranko, ładny zapach, coś dobrego do jedzonka i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posprzątaj
a te pierogii to bym sobie darowała, raczej coś ciut prostszego. Proponuję spaghetii z pesto, parmezanem, do tego czerwone winko...koniecznie dobrego gatunku. Może być problem z czosnkem, ale w zasadzie nie musisz dodawać...a ta ilość która jest w gotowym pesto raczej nie popsuje wam randki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag-----
guziku co ci strzelilo do glowy zeby pierogi ruskie mu robic:> pol dnia nad tym spedzisz, zamiast sie szykowac na randke, bedziesz pierogi kleic;P hehe, zrob cos prostszego, to spagetti to calkiem dobry pomysl, nie koniecznie ze sloika plus winko!:) a do pierogow winko nie za bardzo pasuje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×