Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

halo_to_ja

praca w AIG bank

Polecane posty

mam pytanko. wybieram sie jutro na spotkanie w sprawie pracy na stanowisku kasjer. spodziewam sie pytania o zarobki. czy ktos z Was pracuje w tym banku i moze mi powiedziec jakie sa zarobki na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak ci poszła rozmowa.Jeśli możesz to napisz jak wyglądała i o co pytali.Będę wdzięczna za informacje, ponieważ zamierzam apilkowac na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAB30
SADZE IZ OSÓB KTÓRE MOGA SIE WYPOWIEDZIEC JEST SPORO ALE BOJA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
czy ktoś napisze jakie są zarobki...plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
zarobki są ok chociaż wiadomo chciało by się wiecej !!!!!!!! ale to stabilna firma i są duże szanse rozwoju i awansów sama jestem tego przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
ale czy na kasie zarobie chociaż 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
no jasne to nie sklep spożywczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
super, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksksks
w jakim mieście chcesz się starać o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
a nie powiesz ile mogę krzyknąć na rozmowie kwalifik. na stanowisko kasjer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
bo nie chce krzyknąć za dużo wynagrodzenia, żeby się nie spalić, bo zalezy mi na tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
na Śląsku, katowice, Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
zacznij od 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka aaa
:) wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
powodzenia, trzymam kciuki kiedy rozmowa napisz jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżżżż
chciałam zapytać o stanowisko kasjera, czy też sprzedaje tam karty, udzielam kredytów itd. czy tylko same wplaty i wyplaty??? bo też chciałabym tam startować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżżżż
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby wolna od aig
krótko i na temat: Kasjer - 1500zł Netto Doradca - 1500zł Netto ( już z premią za sprzedaż) na początek, a max. wyciągnie się 1800zł Z-ca Kerownika - 1500zł podstawa+ 1000-1500zł premii raz na 3m-ce Kierownik - negocjuje między 3, a 6 000 (zależy od miasta) Ogólnie to nie polecam. Czlowiek zapierdala jak dziki osioł, męczy się z tępymi, nierzadko śmierdzacymi Klientami. Najważniejsze słowa to: efektywność, sprzedaż, karta kredytowa, budżet. Jakies 1,5 - 2 lata temu nie było takiego ciśnienia, a teraz Regionalni tworzą coś w rodzaju rankingów żeby podkręcić Młodzież i rozkręcić wyścig szczurów. Na inny sposób "motywacji" nie można liczyć - podwyżki raz w roku - max. 100 zł, a tak to związane ze stażem. Prawda jest taka, że jak zaczynałam 2 lata temu miałam 1050 brutto podstawy, po 3 m-cach: 1200, po 3 mc-ach: 1300 i dłuuuuugo cisza ... po roku dostałam podwyżkę-ochłap i teraz mam 1500zł podstawy. Tyle samo co osoby ledwo zatrudnione. Więc tłumaczenie tu zależnością kasy od stażu mija się z celem. Kasjerzy nic zajmują się sprzedażą, najwiecej zapierd*la Z-ca Kierasa i Doradcy, którym od ok. pół roku dodaje się papierkowej roboty, pewnie dlatego, że w centrali we Wrocku co raz więcej osób się zwalnia i nie ma kto grzebać w papierach. Dostać się nie problem - przyjmują prawie każdego, kto jest ładniutki, miło się uśmiecha i miał byle jakie doświadczenie w sprzedaży np. szaszłyka w przydrożnej knajpie -> autentyk! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcącycoświedzieć
witam, zamierzam aplikować na stanowiska: kasjera w AIG doradcy klienta w AIG CZy ktoś z tu obecnych może mi napisać jak wygląda rekrutacja, tzn. ile jest etapów, jakie padają pytania etc.? czy ciężko się dostać? i najważniejsze czy wysyłać aplikacje na dwa stanowiska czy jednak wybrać tylko jedno, chodzi mi o to jak zostanie to odebrane? a może ktoś ma aktualne info na temat zarobków na w/w stanowiskach? wszystkim pomocnym osobom z góry baaaardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak_ajak
a jak wygląda praca w aig w TGG??? chodzi mi o pracę na infolinii, czy jest ciężko, jaka atmosfera itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxcvf
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrghgfdk
nikt nie pracuje w AIG w TGG????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieestety
AIG to amerykański ban który ma problemy w związ ku z krachem na giełdzie---ma byc zlikwidowany---w Polse zamkna placówki--a żenDA -ZAROBKI OD ZAWSZE W AIG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający pracy.....
AIG BANK to spółka-córka AIG. AIG BANK-spółka córka ma odrębne finanse od spółki-matki - AIG. Nawet jeśli ta ostatnia upadnie, w Polsce zmieni się jedynie właściciel spółek-córek. Ponawiam zatem pyt. dotyczące przebiegu rozmowy rekrut. do AIG, MOŻE KTOŚ WIE COŚ NA TEN TEMAT??? pozdrawiam i z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŁUGAŚNY
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×