Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lenk

prezentacja maturalna

Polecane posty

hej!! jakie tematy wybraliscie?? ja MOTYW SYNA MARNOTRAWNEGO W LITERATURZE I SZTUCE. moze jest ktos kto wybral taki sam temat ?? to wspolnymi silami napiszemy prezentacje ?? :) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum dla KOBIET a nie
gowniar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo tak sobie
odezwala się stara krowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie potrafia byc chamscy.............. zresztą szkoda słow..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam \"Artystyczne ujęcie motywu macierzyństwa. Odwołaj się do co najmniej 4 przykładów literackich i plastycznych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to temat wydaje mi się dosyć fajny, ale najgorzej to jest zacząć, bo później to już jakoś leci i wena przychodzi :P A od kiedy zaczynacie bądź zaczynałyście pisać swoją prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie chcę tak na ostatnią chwilę, chciałabym systematycznie wziąć się za przygotowanie do matury, tylko cholera jakoś kompletnie nie mam czasu :P Obiecałam sobie,że od września systematycznie codziennie po 1 godz. będę się uczyć, swojego postanowienia trzymałam się może z tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik --> to tak jak ja... tez mialam rozne postanowienia... ale na wszystkie nie starcza mi czasu :( ja tez nie chce trzymac tego na ostatni moment tylko napisac wczesniej i nie martwic sie tym czy napisze czy nie. jedyne zmartwienie jakie by mi zostalo to to zeby sie tego nauczyc na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubalik --> to tak jak ja... tez mialam rozne postanowienia... ale na wszystkie nie starcza mi czasu :( ja tez nie chce trzymac tego na ostatni moment tylko napisac wczesniej i nie martwic sie tym czy napisze czy nie. jedyne zmartwienie jakie by mi zostalo to to zeby sie tego nauczyc na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
hej dziołchy:) ja wybrałm ' czlowiek w warunkach zagrozenia...' jak myslicie, moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×