Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka415

gdzie kupie kozaki na grube łydki

Polecane posty

Gość to zrob zdjecie tych butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przecież...
teraz w sklepach jest pełno takich kozaków na styl kowbojek, one mają bardzo szerokie cholewki. Jak zawsze miałam problem bo wszystkie były za ciasne, tak teraz są za szerokie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guradzina
Właśnie kupiłam takie kozaczki z szeroką cholewką na Allegro firmy ZIZZI. Buty są rewelacyjne, bardzo wygodne i wreszcie mogę spokojnie je zapiąć, bez obawy, że pęknie zamek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siegrun
Długo szukałam ale znalazlam kozaki firmy Caprice. Troszke drogie, ale to jedyne, ktore zapinam bez problemu. Łydke mam naprawde gruba (43 cm), Maja wstawke zapinana na dwa paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciasek
www.quelle.pl - tam jest sporo modeli kozaków z szeroką cholewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusssz
to musisz być bardzo gruba albo mieć jakieś nieforemne łydki, moja dziewczyna ma w udzie w najgrubszym miejscu 45cm....nie wiem, może idź na jakiś fitness, albo może woda ci się zbiera w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalutka
a co jak ktoś ma rozmiar 36,5 a w łydce 43 cm :( ciężko jest mi dostać kozaki a jak znajdę w łydce to w stopie są za duże:( ja mam łydkę od treningów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jak ktoś ma 39 a w łydce 30? :D akurat uważam w drugą stronę: wszędzie pełno kozaków z szeroką cholewą! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieadekwatnie krótką stopę w stosunku do grubości łydek, w związku z czym już się poddałam i nie szukam kozaków na moje nogi... no, chyba, że takie ciut wyższe butki do połowy łydki, pod kolano niestety - żadną siłą nie założę takiego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smanna
jeśli tu ktoś jeszcze zagląda, to ja też polecam Deichmann, kupiłam sobie na swoje łydki bardzo fajne ciemno granatowe kozaki kończą się wraz z kolanem i wydłużają tym samym nogę. W tym roku jest tam bardzo wiele modeli, ale ja wybrałam zamszowe, granatowe, z tyłu mają ukryty rozciągliwy pasek i są na całej długości na tym pasku nabite małymi ćwiekami, to niesamowicie wyszczupla i myślę, że jeśli nadal na kogoś będą zbyt wąskie (w co nie wierzę) to bez problemu szewc wszyje jeszcze kawałek takiej rozciągliwej taśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za radęr
ruszam do deichmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka88
Trzeba przyznać, że w tym roku jest bardzo duży wybór właśnie w kozakach z szeroką cholewką. W końcu udało mi się kupić wymarzone muszkieterki, i nawet długo za nimi nie biegałam :). W moim mieście naprawdę bardzo dobry wybór, chociaż głównie tych płaskich, ale to naprawdę nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __aniren
rozmiar buta 37, natomiast w łydce 38cm - przeszlam wszystkie sklepy w krakowie i w zadnym kozaku nie dam rady zasunac zamka:( HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnna
Ja nie wiem jakie wy macie te łydki, ja mam szczupłe i zawsze mi "latają" w kozakach bo są za szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwf
Witam, Ja mam rozmiar buta 39-40, dość masywną kostkę a obwód łydki ok 42 cm...więc ponad normę ;) Udało mi się kupić kozaki, które mi pasują (są takie!!!) - więc może komuś pomogę -podając firmę i model: 1. czarne Kozaki Marco Tozzi model 25502 (na obcasiku) 2. beżowe zamszowe oficerki CLARKS ORINOCO JAZZ CL41832 4D przymierzałam też 3. Kozaki Rieker 79462 - dopasowywały się świetnie, jednak były jak dla mnie trochę za niskie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×