Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Geiko

Zmień FRAJERA na BOHATERA.....czyli jak dobrze wybrać i nie cierpieć w milosci..

Polecane posty

Jeśli chcecie być szczęśliwe w związku,miłości nie wiążcie sie z Facetem który: 1.Jest zraniony (zdradzony,odrzucony,okłamywany itd itp) przez Byłą... 2.Opowiadał Wam o swojej przeszłości -kobietach,podrywach ,miłościach i cierpieniu... 3.Wymaga więcej niż sam może dać... 4.Chociaż raz Was rozczarował,okłamał,nie dotrzymał zdania... 5.Jest jak chorągiewka... 6. Mówi-\"daj mi czas\".... 7.Czujecie ,że możecie zrobić dla Niego wszystko... .....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojkoj to
chyba będzie trzeba zostać samej :( Nie ma bejbe ideałów ludzie są tylko ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisalalbym
(chociaż moze to jest jakos zawarte w tych punktach) 8. żyje wyłącznie dniem dzisiejszym, nie może/nie chce/ odmawia wszelkiego planowania przyszłości, każde pytanie dotyczące przyszłosci zbywa "ja nie planuję dalej niż na tydzień do przodu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisujecie,o to chodzi.... ojkoj to- wlasnie w tym sens ,że mamy jedno życie i lepiej być samej niż cieepieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo cos takiego ze
jak wchodzisz do pokoju gdzie siedzi kilku mezczyzn i momentalnie jeden z nich zwraca twoja uwage, rozbudza ciekawosc i sprawia ze ciarki biegna ci po plecach - trzymaj sie od niego z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vterv rrrrrrvtbb
z tym zranieniem opowiadaniem o przeszlosci SWIETA PRAWDA ja wlasnie zmienilam frajera na bohatera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie
pragnący nas zmienic na swoja modłe, tez nie sa mile widziani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka kwakwa
pkt.1---. a co w tym złego, ze facet mówi Wam prawdę, że został zraniony i oszukany? Czy lepiej, żeby kłamał, ze to on odszedł i wykorzystał? W życiu różnie bywa...ale żeby od razu nazywać kogoś za to frajerem? Trzeba się wystrzegać: notorycznych kłamców, playboyów, niedojrzałych emocjonalnie, itd. Najlepiej jak na początku znjomości to jemu bardziej zależy a nie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mowi prawde to nic zlego...ale jesli ciągle Go to boli,nie może sobie z tym poradzic...no nie mozna byc lepcem na rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrela wedzona
no i co z tego ze powiedzial mi o swojej bylej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka kwakwa
a czemu nie? Ja zostałam zraniona i dopiero w ramionach mojego narzeczonego rany się zabliżniły na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka kwakwa
to że facet mówi o swojej przeszłości, nie ukrywa przed nami bolesnych faktów jest złe? Ja uważam, że to wcale nie świadczy o jego słabości a raczej odwadze, że nie boi się mówić o swoich życiowych porażkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie popieram
"Ze mowi prawde to nic zlego...ale jesli ciągle Go to boli,nie może sobie z tym poradzic...no nie mozna byc lepcem na rany..." moze najpierw wydawac sie ze to takie szczere, wrecz nobilitujące - że mowi ci o swoich problemach, bolących ranach z przeszlosci itd ale przestaje sie to byc fajne gdy wżera sie w Twoja psyche gdy Twoj zwiazek okazuje sie znosic wszystko ciezary jej poprzednich zwiazkow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkowicie sie zgadzam... ta lista jesli o kobiety rowniez sie sprawdza... z doswiadczenia wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuczka ... ja nie twierdze ze chce \"prawiczka uczuciowego.\".. Kazdy ma swoja historie i powinno sie o tym pogadac,jasne...ale przeszlosc musi zostac przeszloscia.. a jesli powoduje ze truje teraznijeszosc to tego nie mozna zniesc... Tobie sie udalo,wyleczyc-świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wżera sie w Twoja psyche\"tak napisala Zdecydowanie sie zgadzam... dokladnie tak jest,a to psuje wszystko.. pojawila sie zazdrosc..glupie mysli...destrukcja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
nie chce faceta,ktory jak jedzie do Polski gdzie jest jego dziecko to czeka prawie 2 tygodnie aby je zobaczyc bo wazniejsze jest solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a jaaaaaa
:D ja też takiego nie chcę! kto jeszcze?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
nie chce faceta ktory chce kontrolowac kazdy moj ruch ktory naciska na mnie bo chce uslyszec ze go kocham nad zycie (gdzie ja az tak go ie kocham),ktory chce abym zrobila dla niego wszystko. ktory opowiada mi o swoich bylych i ktory mowi ze spal ze wszystkimi swoimi kolezankami a pozniej opowiadal to swoim kolegom z pracy. ktory chce abym mu sie podporzadkowala i poswiecala mu caly swoj czas ktory chce juz ze mna zamieszkac choc znam go niecale 2 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
nie chce faceta ktory ciagle by sie lepil do mnie nie patrzac na to w jakim miejscu sie znajduje (owszem to jest fajne ale bez przesady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
oczywiscie nie moglabym byc z kims kto nie dba o moje bezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
nie moglabym byc z kims kto mnie nie szanuje,kto jest nastawiony tylko na branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziulek1985
brak logiki czemu sie nie zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
co masz na myśli pisząc" jest jak chorągiewka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ,że często zmienia zdanie....nawet skrajnie..co wprowadza Cię w błąd,dezorientuje, w to że zaczynasz okłamywać sama siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×