Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotek424

Ide pierwszy raz do ginekologa!!

Polecane posty

Gość ja tez nie...
bylam i mam 27 lat na wizyte umowilam sie za tydzien strasznie sie boje bo wiem ze dlugo z tym czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne żeby iść odważyć sie to w koncu nic nie kosztuje a lekarz napewno nie bedzie zadawal pytań dlaczego tak poźno Ja poszlam jak mialam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Ja pierwszy raz byłam u ginekologa jak miałam prawie 22 i to z powodu przypuszczenia, że jestem w ciąży. Wcześniej nie było mi to potrzebne, więc nie chodziłam. Nie ma się czego bac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irennno
ola_blaszczyk-dzieki za otuchę za prawie dwa tygodnie mam wizyte mysle ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! irenno - napisz potem jak było. Nie ma się czego bac!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Ja tez nie bylam A pytał sie Was dlaczego tak pozno zglosilyscie sie na pierwsze badanie? Czy mówilyscie ze jestes pierwszy raz Irenno mam tyle lat co ty ....(27Lat) i strasznie się boje tej wizyty .....a mam za 2 dniiiiii ddddrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandunia
Hej dziewczyny Ja byłam pierwszy raz jak miałam 18 lat i spytał mnie dlaczego tak późno:) ale nie ma się czym przejmować Powiedziałam że nie miałam potrzeby przyjść wczesniej zresztą wtedy też nie miałam potrzeby ale postanowiłam że sie zbadam dla pewności że wszystko ze mną okej Takze spokojnie idźcie i się nic nie przejmujcie Dodam ze byłam na kasę chorych, ale gościu był naprawde bardzo uprzejmy pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanko
Byłam, wszystko wporządki naszczęście ;) po wejsciu do gabinetu strach o dziwo minał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×