Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kam2007

kierownik sklepu ZARA/HM???

Polecane posty

Gość kam2007

prosze o wszelkie info dot pracy w charakterze kierownika sklepu w Zarze czy tez w H&M. za wszystkie wpisy z gory dziekuje:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam2007
dzieki Zarunia. mowisz o brutto czy netto? moglabys odp na kilka moich pytan? 1) co nalezy do (glownych) obowiazkow takiego kierownika? 2) w jakim stopniu wymagana jest znajomosc ang- ale taka faktyczna, czyli czy posluguje sie nim w codziennym dniu pracy? pisz co Ci przyjdzie na mysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nie wiem czy brutto czy netto tak slyszalam i nie jest to informacja pewna angielski jest barzdzo potrzebny, porozumiewasz sie w tym jezyku z pracownikami wyższego szczebla, musisz go znac w wysokim stopniu, dzwoni sie do Hiszpanii (ZARA) i rozmawia w tym jezyku zara nie ma kierownika sklepu, sa kierownicy dzialow a dopiero nad nimi jest dyrektor sklepu obowazki - no tak jak wszedzie - grafiki, nadzór, zatrudnianie pracownikow, zamowienia, mnóstwo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam2007
dzieki:)* jest kierownik sklepu;) taki tytul widnieje w ogloszeniu o prace, tylko pewnie praktycznie nosi nazwe "dyrektor". kurcze mam problem z tym ang:((( ich spreche Deutsch:( a ci kierownicy dzialow? jak ich postrzegasz? i jakie masz info o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie ja ci pisalam bardziej o tych kierownikach dzialow bo myślalam ze to o to chodz masz racje, pewnie kierownik sklepu = dytektor sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam2007
na razie zbieram informacje;) znalazlam ogloszenia ale nieaktualne. a orientujesz sie jak sprawa wyglada z h&m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmhmhmhm
W H&M ile kierownicy zarabiaja to nie wiem, pracownicy ok. 1600 brutto, mysle ze kierownicy działów max. 3000. Na 5 kierowników działów w sklepie tylklo dwóch mówiło dobrze po angielsku. Jedna to tak dukała że aż wstyd. Na rozmowie się nie spotkałam żeby sprawdzali język. Ogólnie to kierownicy otwierają na zmianę i zamykaja sklep, co sie wiaze z rozliczaniem kas. Rano pilnuje się przebiegu rozdysponowania dostawy, potem sprawnej pracy na dziale, dotowarowywania itd, oprocz tego ukladaja harmonogramy dla swoich dzialow. Ogólnie to dużo zależy od tego jaki jest kierownik. Jak jest spoko, to nawet pomaga pracownikom na dziale jak jest młyn, są tacy co całuy dzień siedzą w biurze i ukladaja harmonogram pracy na nastepny tydzien i wkurzaja sie jak sie dzwoni zeby zeszli na dzial. To tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sina
zarobisz max 3000jako kierownik jako zastepca 2000 przy pełnym etacie,czesto kończysz prace o 22.00,23,00 w zależnosci od pracowników czy skończyli swoją prace,jezyk jest potrzebny ale nie az tak,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×