Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luiza

Nasi rodzice urodzeni w Jugosławii

Polecane posty

Zapraszam wszystkich,których rodzice urodzili się w byłej Jugosławii Jak odnajdujecie swoją tożsamość... Pomimo tego,że ja urodziłam się w Polsce nie do końca wiem kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrethete
(Nie znam nikogo z Jugosławii...) Ale napisz, twoi rodzice bądź jedno z nich to Polacy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Ja jestem jak najbardziej tutejszy i moja tożsamość narodowa jest oczywista. Jeśli mieszkasz w Polsce od urodzenia, czujesz się tu dobrze, masz poczucie jakiejś więzi z polską kulturą, to czemu nie? Możesz uważać się za Polkę. Polska to także (cokolwiek to dzisiaj, poza językiem znaczy) kraj słowiański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że ktoś urodził się w Polsce,nie znaczy,że jest Polakiem. Ja urodziłam i wychowałam się w Polsce i kocham ją . Mam też mentalność jak Polacy ale wewnętrznie jestem zagubiona Być może mam pół korzeni polskich a pół jugosławiańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sobie problem wymyśliłaś..
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrethete
no ale to i tak bliskość pochodzenia z obu kultur i historii możesz czerpać co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że znajdą się podobne osoby. Może wspólne miejscowosci naszych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Europe
a skąd konkretnie pochodzą rodzice? z obecnej Serbii? ja mam rodzinkę w Macedonii, jeśli chcesz wymienić jakieś uwagi to chętnie pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice pochodzą z Bośni. okolice Prniavor. Wieś w której urodzili się prawdopodobnie nie istnieje już.Kościół też został spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kQ...
moj ojciec jest z Rijeki, ale co to w ogóle ma za znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×