Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierek kopiko

***Co moge kupić chłopakowi na okazję zaręczyn?****

Polecane posty

Gość ale wymyśliłaś
To może jakiś prezent bardziej od teściów nawiązujący do rodzinnych tradycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdasicie, as zuszy więdną....jak zaręczyny będa przy rodzicach to niech chłopok kupi kurde ten pierścionek dla wybranki, dla przyszłych teściow niech kupi kwiatki i flaszke, a dziewczyna niech kupi to samo dla swoich rpzyszlych esciow i tyl! :P chlopok zostanie bez prezentu...mozesz mu dac buziaka- tz sie ucieszy :P problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE nic nie daje się facetowi.Przede wszystkim on powinien wszystko zorganizować. U mnie owszem razem kupiliśmy pierścionek ale same oświadczyny były dla mnie niespodzianką przygotował piękną kolacje i takie tam. Chciał mnie gdzieś zaprosić ale iwedział ze się domyśle więc sam przygotował w domku. Było cudownie a ja byłam tak oczarowana że łzy szczęścia mi poleciały. A kilka tygodni później zrobiliśmy oficjalne zaręczyny z rodzicami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, a czemu facetowi ma nie kupic? bardzo dobrze zrobi jak mu kupi jakąś cenną rzecz ktorą on potem bedzie używał i będzie mu przypominać ten piękny moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh..
Niech mu odda kasę za pierścionek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się ucieszył jakby mi narzeczona kupiła jakiś miły i na poziomie podarunek na zaręczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie gadanie że facet na zaręczyny dostaje kobietę to mi zalatuje przyszłym poddaństwem kobiety wobec mężczyzny albo po prostu hipokryzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
Uważam, że nie musisz dawać żadnego prezentu tego dnia. Mam pytanie: czy ty nie chcesz mieć spontanicznych zaręczyn? Ja swojemu powiedziałam jakie mi się pierścionki podobają ale zaznaczyła, że nie chcę być przy kupnie, ani nie chcę wiedzieć kiedy to będzie. Choć przeczuwałam , ze to może niedługo nastąpić bardzo sie ucieszyłam w tej chwili. I na tym moim zdaniem powinny wyglądać zaręczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
Aroma jest już po zaręczynach. A jak powinny wyglądać zaręczyny, to już pozwól, ze każdy sam sobie zadecyduje. Dla mnie nie ma takiego czegoś jak "powinny" wyglądac. Zdaniem jednej osoby powinny być spontanicznie, zdaniem innej powinny być tradycyjnie przy rodzicach, a zdaniem jeszcze innej powinny łączyć się z tygodniowym pobytem w górach. I nie ma nad czym tu debatować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oni ciagle: nie musisz nie musisz....Ale Cukierek Kopiko chce mu coś kupić i zapytała nas co to może być.Denerwuje mnie że ludzie na tym forum nie potrafią odpowiadać na prosto zadane pytania...Czytajcie ze zrozumieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc prosta odpowiedź
Wszystko możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanie spinki to dobry po
pomysl, elegancki prezent bizuteryjny dla faceta ja mojemy zamawiam na slub w prezencie spinki z jego herebem rodowym jesli chodzi o sygnety rodowe to faceci je dostaja od ojcow lub dziadkow na 21 urodziny a kobieta, kotra wychodzi za kogos z rodziny z tradycjami, ( szlachta, arystokracja) dostaje rodowy , damski sygnecik od rodziny meza w dniu slubu. Na zareczyny moze dostac pierscione , rodzinny klejnot podarownay przez matke lub babcie przyszlego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup mu
condoma z decykacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu sygnet
Oboje pochodzimy ze szlacheckich rodzin więc daję mu szczerozłoty sygnet z herbem rodowym po praprapraprapraprapradziadku, który zresztą brał udział w bitwie pod Grunwaldem. Myślę, że to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazella
U nas jest zwyczaj że daje się chłopakowi złoty łańcuszek z medalikiem i grawerką i jest po równo i ona i on coś od siebie i dla siebie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
canberra zaraz umrę ze śmiechu. Laska prezentem dla faceta. Chyba balasatem i darmozjadem do utrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×