Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwazam ze kolorowa jak diabli

jest nienormalna

Polecane posty

Gość uwazam ze kolorowa jak diabli

czemu ty wszytsko i wszystkich krytykujesz? a szczegolnie mlode matki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa Tys normalna:P jak mniemam jestes mloda matka:P a ja jestem nienormalna bo krytykuje mlode matki buhahhahahha nie chce mi sie z Toba klocic nawet:P szczescie masz bo bym Cie wgniotla w ziemie:P:P a teraz idz dziecinko baw sie w dom:P i na marginesie nie uwazam ze kazda mloda matka jest taka sama ale dziewcze drogie.. jak sie czyta wasze posty to normalnie przedstawienie pt \"jestem dorosla\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaLena
Rzeczywiście jest zryta, nawet po tej ostatniej wypowiedzi widać. Pewnie jest strasznie zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dziewczyny (mam tu na myśli autorkę i wszystkie te, które oceniają nic nie wiedząc) chamskie jesteście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka
chyba sie jej nie dziwie czasem tez mam ochote co niektorym dosrac!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja kolorowej bronić nie będę, bo ona ma wystarczająco ostry język, by obronić się sama. Napiszę tylko tyle, że ja jakoś z nią nigdy problemów nie miałam, ma kobita swoje zdanie, nie słodzi, na pytania konkretnie odpowie... Czego więcej oczekiwać od kontaktów \"forumowych\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha i znowu temat stworzony do chorej kłótni...bo właśnie nudno dziś na forum. Szkoda,że to nie czat wirtualny to by sie popatrzyło na damski boks. Kolorowa- nie daj sie wciągać w tą beznadziejną gadkę!! Autorko pisząc ten temat przeczysz swoim słowom sama obrażasz kogoś a masz pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa jest bee?!to poczytajcie na tematach co ma do powiedzenia pani dorosla\"fajna madchen\"PRZEZ JEDNO \"D\" i zmienicie zdanie o kolorowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za pojęcie \"nienormalna\" ?? :O uważam ,że kolorowa jest wulgarna to fakt ale to Jej sprawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałam zapytać o ten nick .....? obsesion ? a ja tam fajną madchen lubie poczytac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta juz moze ja sama ze soba pisze, moze wszystkie nicki to ja, te czarne i pomaranczowe:P ba nawet moderatorka jestem i to forum jest moje :D co ty takie pierdoly wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najppierw piszesz tak \" 23:09 fajna maddchen kolorowa jest bee?!to poczytajcie na tematach co ma do powiedzenia pani dorosla\"fajna madchen\"PRZEZ JEDNO \"D\" i zmienicie zdanie o kolorowej! \" a za chwilę tak : \" 23:19 fajna maddchen hej to moze \"fajna madchen\"i kolorowa to jedna i ta sama osoba?fajna...tez jest strasznie wulgarna i chamska! \" jesteś niekonsekwentna ? czy sprzymierzenców szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA- przeczytaj jeszcze raz przemysl na spokojnie a jak ci to nie pomoze to wejdz na temat \"W ciąży nie wolno pić ani palić. Wbijcie to sobie wreszcie do łba. \"i wszystko powinno byc jasne jak slonce:)i uwierz ja nie musze szukac sprzymierzencow jak znajdziesz ten temat to sama zrozumiesz dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna maddchen zalosna jestes nie dosc ze kradniesz nicki, klamiesz, taka zlosc od ciebie bije ze szok, nie wiem po co napisalas o tym misku? sama spac nie mozezs? i nie boj, mam z kim spac, w przeciwienstwie do ciebie dziecino no czas w kafejce sie niestety konczy i trzeba leciec nie? poza tym ja nie wypowiadalam sie tylko na jednym topiku, przytocz WSZYSTKIE moje posty, wtedy mozezs mowic czy jestem taka czy taka co ci jeden temat daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNA MADCHEN UKRADLA MI NICKA \"HRABINI\"!!!!!i sama sie do tego przyznala a do mnie bije!!!!teksty z jej epitetami nie sa wyrwane z jednego tematu!!!!jest wulgarna chamska bezszczelna i zlosliwa!!!!radze wam zaczernic wasze nicki jesli nie chcecie ich stracic....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem anonimowa
a ja też uważam, że kolorowa jest strasznie wulgarna (to świadczy o braku kultury), lubi się chwalić i słuchać pochwał na swój temat (wstawiła sama swoje zdjęcie z córeczką i jako niby nie ona napisała "pokażę wam brzydką babę", tylko po to żeby forumowiczki rzuciły jej się w obronę), nie pomaga, tylko krytykuje i wyśmiewa cudze problemy. Nie zdziwiłabym się gdyby okazało się, że ten topik też założyła sama. Poza tym kolorowa krytykuje młode matki a sama czasem zachowuje się co najmniej niedojrzale (wsadza pampersa do pralki i jeszcze się tym chwali). Wybacz mi kolorowa - nie piszę tego żeby Cię wkurzać, tylko żebyś trochę spuściła z tonu i chociaż przestała rzucać przekleństwami na forum. Raczej nikt nie lubi ich czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kolorowa umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kolorowa umiesz
wspaniale przeklinac ale to juz wszyscy wiedza:O moze czyms innym bys sie pochwalila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa mac!no ilez mozna??? nudzi sie Wam czy macie obsesje?:P:P moze jedno i drugie?;)zalozcie fanklub.. bede tam raczyc Was swoja obecnoscia.. moze nawet podpisze swoje zdjecie:P:P tak - jestem wulgarna, i co w zwiazku z tym? :) ktos mnie nie lubi? buhahahhaaaaaaaaaaaaaa i co? mam sie powiesic? plakac? zalamac sie psychicznie? nie wchodzic na kafeterie, bo komus sie nie podoba co i w jaki sposob pisze? czy moze mam Was przeprosic za straty moralne?;) otoz moje drogie nic z tych rzeczy:D jak juz pisalam odsylam do stopki:D sle cieplutkie pozdrowienia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze kolorowa masz racje niektorzy z kafe za dlugo tu sa to nie jest rzeczywisty swiat, nie pasuje ze ktos wyzywa to idz sobie stad po co sie denerwowac? zreszta jakby kazdy byl mily to by bylo zbyt mdlo i bez sensu:P zreszta ludzie maja pretensje do osob ktore wyzywaja i maja czarne nicki ale nie biora pod uwage ze wiekzsosc pomaranczek to stale forumowiczki ale boja sie podpac wiec na pomaranczowo obrazaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×