Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzącacomazrobić

co zrobić?

Polecane posty

Gość niewiedzącacomazrobić

Hej, chciałabym zapytać, co sądzicie o tym, aby zrobić pierwszy krok i porozmawiać o tym, co sie czuje z facetem (znamy się 5 lat, zawsze nas do siebie ciągnęło, ale nigdy nie rozmawialismy tak "poważnie", dodam, ze mi na nim baaardzo zalezy). Czy takie powiedzenie prosto z mostu nie jest według was głupie/żałosne itp.? Co WY zrobiłybyście w takiej sytuacji? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może odwrotnie
tzn zaplanowac wszystko tak żeby to on najpierw powiedział co czuje itd nie wiem przy okazji oglądania filmu,po kolacji itd da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jestescie blisko i jest
jakas chemia, jak piszesz, to czemu nie? powiedz mu, ze jesli nie chce o tym gadac, to niech Cie przerwie, a Ty mow, mow, bo moze to milosc zycia:) powowdzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzącacomazrobić
Hmm, oczywiście wolałabym, żeby to on pierwszy coś powiedział, ale obawiam się, ze sie tego nie doczekam. Oboje ciagle "gramy", mozna nawet powiedzieć, ze się sobą bawimy, nie jesteśmy blisko, przez długi czas mówimy sobie po prostu "cześć". Chyba oboje sie boimy. Ale mi jest z tym ciężko, męczę się tą chorą sytuacją. Powiedzenie prosto z mostu jest troche idiotyczne w mojej sytuacji, ale jestem desperacko nastawiona :) Cholernie sie boję z nim pogadać wprost, o wszystkim. Napiszcie, co myślicie o takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzącacomazrobić
moje BMI jest w idealnym porządku, pytam o cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×