Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona***

Smutno mi... buu

Polecane posty

Gość kropka bez i
ja mam chcice, a moj facet gra na playstation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka bez i---> faceci tak mają,nie wierzyłam w to,ze facet może zachowywać sie jak duże dziecko,ale jednak.Ja sobie lezałam na łozku,a on grał na kompie w jakąs gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazzaq
"Nie porzucaj nadzieje, Jakoć się kolwiek dzieje: Bo nie już słońce ostatnie zachodzi, A po złej chwili piękny dzień przychodzi" a swoj zawsze przesypialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazzaq
100 lat, 100 lat niech zyje zyje nam 100 lat, 100 lat niech zyje zyje nam jeszcze raz, jesz raz niech zyje zyje nam... niech zyje nam!!!!!!!!!!!!!!! kto?! PrettyInScarlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :);):););):););):););):);) mam nadzieje ze na Twoich ustach pojawi sie chociaz cien usmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet-> miałam tak samo tzy lata temu:( tez rodzinka w drugim pokoju a ja sama podpaliłam świeczki, zdmuchnęłam, pokroiłam i wypiłam szampana:( W tym roku było zupełnie inaczej:) I przyjaciele (poznani w bardzo infantylny sposób) zrobili mi super niespodziankę:) Będzie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazzaq
kiedyys tez bylam w podobnej sytuacji... najwidoczniej kazda kobieta musi raz w zyciu przezyc "super slodkie XX urodziny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×