Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimicka

jestem w ciazy po raz 2gi,maj 2008

Polecane posty

Gość mimicka

Strzelalismy w coreczke,czy sie nam udalo,zobaczymy,pierwsze testy wyszly pozytywnie,gin.potwierdzil-CIAZA,2 miesiace!!!Nasz synek ma juz 14 miesiecy i nudzi mu sie w domku samemu a ja nie zawsze mam czas by sie z nim pobawic,wiec postanowilismy stworzyc mu przyjaciela/przyjaciolke na cale zycie:rodzenstwo! Jestem przeszczesliwa.mam nadzieje ze ta ciaza bedzie podobna do pierwszej i ze wszystko bedzie ok.Jezeli jest tam jakas przyszla Mama z podobnym terminem,ktora chcialaby poklikac ze mna prosze niech sie odezwie,pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkida
hej ,czytalam troszke tamten temat do ktorego przenioslas mimicke,i to zupelnie tam nie pasowalo,Ja tez spodziewam sie 2go dzidziusia w maju i chetnie bym z nia pogadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez sie spodziewam drugiego dzidzia chyba jakos na czerwiec. fajny topik. NIE KASOWAC!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka fiolka
Cześć ja jestem w podobnej sytuacji :)Mój synek ma 17 miesięcy a już w kwietniu 2008 powitany drugie maleństwo. Bardzo chciała bym żeby była to dziewczynka no ale zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka fiolka
Jestem trochę przerażona ta sytuacja jak sobie poradzę z dwoma takimi maluchami w domu .Wy nie macie takich obaw ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 11 miesiecy a ja jestem pierwszy miesiac w ciazy. narazie o tym nie mysle( jak podołac z dwójka takich maluchów), jakos to bedzie. no bedzie ciezko bo babcie mieszkaja jakies 2000km od nas, ale damy rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×