Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnishka

Reinhold Lifestyle

Polecane posty

Gość Pedros
Ja też chciałem coś dowiedzieć się o czasie emisji programu. Czyzby Polsat zrezygnował? Na innych forach przeczytałem ,ze coś tam oddają powoli i że wpływają do Reinholda jakieś pieniądze, które umożliwiają im spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita03
Właśnie dostałam zwrot środków od Reinhold Lifestyle oraz rekompensatę za zwłokę. Mam nadzieję, że Wy także doczekacie się na zwroty. Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechul3reinhold
witam wszystkich.jesli ktos jest z warszawy to pilnie prosze o kontakt na maila i prosze podac nr tel wazne jest to tylk oprzez 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaPrz
My też z chłopakiem kupiliśmy karnety do Złotych Tarasów. Tuż po likwidacji stanowiska w ZT zdołałam się dodzwonić na podany numer, że mamy czekać na list z formularzem rezygnacji. Papiery rezygnacyjne wraz z fakturą korygującą faktycznie przysłali, po miesiącu ale jednak, podpisaliśmy i odesłaliśmy je natychmiast i naiwnie czekaliśmy na zwrot kasy. Ale wczoraj list do mnie wrócił, bo Reihnold go nie odebrał. Rano poszłam do ich siedziby - spółek z Reinhold jest tam kilkanaście. Żadna z nich nie ma nic wspólnego z Reinhold Lifestyle, nikt z tych firm nic nie wie na temat Lifestyle i zwrotów pieniędzy. Wszyscy nabierają wody w usta i udają, że nic nie wiedzą. Godziny przyjęć klubowiczów ustalone są na 10-17, ale nawet w tych godzinach nikogo tam nie ma. Portier twierdzi, że od dawna już nikt nie odbiera kluczy do tego lokalu. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują. Nie mam pojęcia, jak zwrócą kasę, skoro nawet nie odbierają poczty z fakturami korygującymi. Czy ktoś ma jakiś namiar na kogokolwiek z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnikonka z Krakowa
prosze o kontakt osoby które odzyskały kase i mogą podzielić sie wiedzą jak to zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shq
Ja również proszę o informację osoby które odzyskały pieniądze jak tego dokonały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia2008
Dzwoncie do niech. POdobno spływaja do niech srodkiz innych Reinholdów i powoli oddaja nam "nabitym w butelke"kase. Ja jeszcze nie mam pieniedzy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia2008
DOSTAŁAM ZWROT KASY!!!!! :))) Trzeba niestety uzbroic sie w cierpliwosc . Bo spłacaja wszystkich po koleji niestety nie robią w pierwszej kolejności tych co pozap[łącali 1500 zł :(( Ale trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka1
Ja też - przyszła kasa wczoraj. Dodatkowe 75 zł - ciekawe co ma to zrekompensować. Ale czekałam 3 miesiące. Mam nadzieję, że oddadzą wszystkim. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechul3reinhold
witam serdecznie.dzielo tv polsat zakonczone.dzisiaj 16 15 program interwencja lub na stronie tego programu mozna to obejrzec.widac 3 wladza czyli media w tym przypadku TV POLSAT dopiela swego i kase zaczynaja oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shq
Obejrzałem reportaż. Nie wiem już co myśleć. Na forach pojawiają się posty o zwrocie pieniędzy. Dostałem maila od Reinholda, że do 3 tygodni na pewno zwrócą i że przepraszają za kłopot. A reportaż TV Polsat o tym nie wspomina ? To jak w końcu oddają tą kasę, czy nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechul3reinhold
oczywiscie ze oddaja w koncu cos to dalo.reportaz byl krecony 2 tygodnie temu a wtedy sie nie zapowiadalo na oddanie pieniedzy .po wizytach tv i gazety .katowice zaczely oddawac wszytskim pieniadze i jest stworzona lista i leca wedlug listy wiem ze w tym tygodniu maja dostac ludzie ci ktorzy do 17 marca zlozyli wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s gliwice
po 10 tygodniach oczekiwania od momentu rezygnacji poprosiłem zaprzyjaźnionego prawnika o wysłanie wezwania o zwrot wpłaconych pieniędzy za roczny abonament dla 2 osób, w ciągu 2 tygodni od tamtego momentu otrzymałem kasę, nie wiem co pomogło, czy interwencja prawnika czy wypłaty wg listy, w każdym bądź razie nie spotkałem się jeszcze z takimi OSZUSTAMI, a mam na myśli wszystkich pracujących w REINHOLD !!! Życzę Wam abyście jak najszybciej otrzymali to co wpłacicliście tym oszustom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr.gal.kaz.
właśnie przed chwilką dostałam zwrot kasy na konto 320 zł ( za dwie osoby + obiecane 5 %) czekałam od poczatku kwietnia. Jakimś cudem nawet tel. odbierają pod numerem 032 78 57 144. Dziś rano wykręciłam ten numer w zasadzie bez nadzieji, że ktoś odbierze a tu proszę Pani grzecznie poinformowała że pieniążki są już wysłane w tym tyg. i mam czekać. No i cud! przyszły po południu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_wrocław
Ja do tej pory nie dostałam żadnego listu czy formularza rezygnacyjnego ani kasy - wpłacałam im w październiku 150 zł. Co mam robić gdzie dzwonić? Poradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shq
Ja zadzwoniłem i pieniądze w tym samym dniu miałem ( 1680 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMK
A ja nie mam zamiaru czekać. Dziś złożyłam wniosek do Prokuratury.Innym również to radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devsol
Mam prośbe o podanie sygntury postępowania prowadzonego w warszawskiej prokuraturze abym mógł sie dołaczyć. Nie chodzi nawet o pieniądze ale o zasadę. Dlatego w imię zasad im (czyli polskim przekrętom z Panem Lachowiczem na czel dopier.... olę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMK
Sprawa złożona 24.06 jeszcze nie trafiła do prokuratora, ale już anulowana ponieważ w dniu dzisiejszym otrzymałam zwrot pieniędzy + 5% rekompensaty. No cóż....czekać i mieć nadzieje lub składać zawiadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatoya
Witajcie, Czy ktoś z Was dostał od Reinhold formularz dot. zwrotu pieniędzy ? Pan z Reinhold twierdzi, że wysyłał go do mnie 2 razy, ale nic nie dostałam. Może pomożecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!! Dostałam moje pieniądze z powrotem! Pozdrawiam ciągle oczekujących, jeśli w ogóle są jeszcze tacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula777
Czesc:) Nie wiem czy wiecie ale na stronie Lifestyle'a sa podane telefony i maile na ktore trzeba pisac jesli jeszcze nie zwrocili Wam pieniazkow. Skorzystalam z tej drogi i swoja kase mam juz z powrotem. I nawet jakies niewielkie odsetki dodali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak zrobilam i tez mam juz zwrot pieniedzy na swoim koncie. Wystarczy zajrzec na ich stronke i tam juz wszystko jest: do kogo dzwonic i pisac w sprawie zwrotow. Pozdrawiam forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) Anula777 wielki thx za info :) Looknelam na stronke i tam naprawde jest napisane jak sie z nimi skontaktowac. Napisalam, odpisali i oddali kase. Pozdro 4 all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Panie, chcialam poinformowac ze niedawno na moje konto wplynela kwota ktora wplacilam Reinhold Lifestyle jako oplate czlonkowska. Oddali wszystko i nawet jakies odsetki dolozyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mnie też już zwrócili pieniądze. Miła niespodzianka bo myslałam, że nie odzyskam tej wpłaty. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA_WROCŁAW
Mnie też zwrócili pieniądze po ponad roku 150 zł + odsetek 7,50. taka jak moja kwoa nie jest wielka, ale ci którzy wpłacili za kilka osób powinni żądać ustawowych odsetek, a po roku wynosza one coś ok.10,5 % a nie 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batiiiii
A co powiecie o tej nowej firmie Pure Poland która teraz otwiera taki klub w Krakowie ?? Czy ktoś się do nich zapisał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatoya
Kochani ! Ja wciaz nie mam ani formularza zwrotu ani pieniedzy - strona nie dziala... pomozcie, bardzo prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×