Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka1987r

czy to prawda ze....

Polecane posty

hmm bo ostatnio przeprowadzilamrozmowe z pijanym kumplem mojego eks i ten mi powiedzial ze ten moj byly ma cos do mnie i abysmy oddali sie w rece losu... zastanawima sie czy mogl mowic prawde...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoiem tak moj byly i jego kumple tworza krag tajemnic nic nikt nic nie powie... a ten kolega byl pijany ale chodzil na swoich nogach troszke tez gadal beznadziejnie ale jesli o to chodzi to wydak mi sie szczery.... powiedzial nawet abysmy oddali sie w rece losu... kurcze nio nie wiem czy przywiazywac duza wage do jego slow... bo moj ex robi wszytko abym o nim zapomniala, puszcza tylko jedna strzalke na dzien i pwoiedzial ze chyba juz do mnie wiecej nie przyjedzie bo nie chce robic mi nadzieji;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka30krak
moze troche prawdy w tym jest,a jak puszcza jeszcze strzałki to chyba dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław.
Upij się razem z nimi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poobserwuj swojego faceta, a ten kolega mógł też źle zrozumieć, albo poprostu spytaj faceta, powinien sprawe przedstawić jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław.
Nie nie zrozumialem, tylko nie chce mi się czytać, za długie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyye
Kumpel twojego eks mógł być w malencholijno-wylewnym nastroju, do bratania się, zaprowadzania pokoju i miłości międy wszystkimi ludźmi świata itd... Nijak się to ma do rzeczywistości i relacji między tobą a byłym. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj facet nie chce robic mi nadzieji rzadnych;/ oddala sie strasznie bo ie chce miec dziewczyny... powiedzial mi ze bylo mu supre ze mna ale traktuje mnie jak wielka przyjaciolke... czy moze byc tak jeszcze kiedys ze on do mnie wroci???:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to trudne ale musisz mu pozwolić się oddalić jak to ujęłaś, jeżeli coś do niego czujesz, a widzę że tak to przestań się katować i zerwij kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×