Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perla z lamusa

klin klinem to skuteczne?

Polecane posty

czy kos z was zaczal nowy zwiazek nie wyleczywszy sie jeszcze po starym a potem sie zakochal w tej osobie? czy tez takie zreczy sa z gory skazane na niepowodzenie? u mnie tak chyba wyjdzie albo juz razej to sie dzieje i nie jestem czy warto zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijka
U mnie nie wyszło. To nie jest metoda, ale to tylko moje zdanie. Umiesz tak panować nad uczuciami, żeby po wpisach na kafe powiedziec sobie: ok, to zaczynam albo - ok, nie ma sensu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka madgulka
hej ja tak zrobilam i poskutkowało- jestesmy razem 6 m-cy o tamtym jzu nie pamietam i nie załuje myśle ze to dobry sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - ja po wpisach na kafe poprostu patrze jak to u innych wyglada czasem:-) a wiem ze to czas leczy rany ale czasem spotykasz na swej drodze kogos innego i mimo ze to nie milosc to czlowiek nie widzi sensu trwania w samotnosci i jakos to sie kreci. A wiem ze czasem sie to udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz..
mi się udało i nie żałuję- ale to zależy od wielu czynników- jeżeli ktoś jest bardzo zakochany jeszcze po zerwaniu to nie sądze by nowa miłość wypaliła- nie ma co ranić drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijka
To zależy, czego szukasz w nowym związku: miłości, przyjaźni, czy koleżeństwa. Ja wiem, że spotykałam się z kolejnym chłopakiem niestety na zasadzie "zapchajdziury" po poprzedniej miłości. I oczywiście nic z tego nie wyszło, ale o tym zadecydowały też inne istotne sprawy, nie tylko ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na swiezo po zerwaniu to jasne ze to nie ma sensu - ale to juz nie ten bol tylko co innego - taka tesknota za tym co bylo i wspomnienia ale wciaz zywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammamijka : ja nigdy sie nie spotykalam z nikim dla zabicia czasu- mam swoje zycie, znajomych wiec tego nie potrzebuje. Nie wiem co to jest - chyba jakas potrzeba zeby ktos cie kochal czy cos w tym stylu, wiem tylko ze moj byly nie jest mi obojetny ale nie chce juz sie ludzic ze wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijka
perla, w takim razie nic na siłę, ostrożnie, bo zrobisz niechcący chłopakowi krzywdę, dając mu jakąś nadzieję na związek. Ja osobiście nie jestem przykładem, że czas leczy rany, ale na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammamijka ; wiem wlasnie ale to juz i tak sie stalo ze mu dalam nadzieje, myslalam zeby ostatni raz powiedziec bylemu co czuje ale to juz chyba nie ma sensu, tzreba isc do przodu nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijka
No przydałoby się iść. Tylko bądź pewna, czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wiesz na pewno, czy będzie to związek owocny. ale jeśli ewidentnie nie pakujesz się w układ z jakimś palantem, w którym czujesz się źle, to chyba czasem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamijka
po czym poznac palanta? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Energia : no wlasnie to jest fajny chlopak z ktorym notabene bylam juz 3 lata temu ale krotko i szkoda mi znowu go wpuscic w kanal ale sama nie wiem czego chce, a ten moj byly wieprzem nie jest swoja droga:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czujesz się źle, jeśli nie czujesz się w związku kobietą mądrą, dobrą, piekną, pożądaną intelektualnie, psychicznie i fizycznie - to nie jest to według mnie dobry układ. związek ma Ci służyć, ma Cię rozwijać. jeśli tak nie jest, choć Ty starasz się aby Twój mężczyzna czuł sie analogicznie - to wtedy należy wywnioskować że jest to związek z palantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie ryzykuje ten... moze warto sprobowac. Moze to wlasnie ten. Kiedys mozesz sobie miec zazle ze jednak sie nie zdecydowalas. Czas leczy rany... stara prawda... ale jednakze trzeba sie podniesc i isc dalej. Osobiscie na Twoim miejscu bym dal szanse nowemu chlopakowi. Moze da Tobie jeszcze wiecej niz poprzedni... nigdy nic nie wiadomo... oczywiscie jesli nie jest to jakis kolega czy cos tylko osoba do ktorej jakies uczucia masz jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perla z lamusa: a ja uwazam ze nie skuteczne ale to chyba zalezy od osoby, uczucia jakim darzy obu panow;) masz maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepeedm
jezeli czujesz, ze cos jest na rzeczy to nie pytaj czy warto, sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz popieram... chyba dlatego ze jestem w sytuacji tego chlopaka, ktory chce sie zwiazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×