Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a zapytam o cos

męskie zachowanie

Polecane posty

Gość a zapytam o cos

Facet trzymając mnei za reke, łaskocze mnie po wewnętrznej stronie dloni, dlaczego, po co, co to znaczy? Gdzies kiedys slyszalam, ze wówczas daje do zrozumienia kobiecie, ze chce iśc z nia do łozka? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtr
a odpowiem jak mi się wydaje: chyba sprawda jak reagujesz i po tym wnioskuje jaki masz temperament i jakie ma szanse (nie piszę że to prawidłowe wnioskowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
1 kwietnia to ci się na pewno uda. tylko nie przywiązuj do tego zbyt dużej wagi bo to prima aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę
No właśnie....ja się ostatnio źle wstrzeliłam i wyszłam na kompletną kretynkę. A myslałam, że nie się to nie przydarzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blndynka nie idiotka
Faith zebys nie zaczal ich rozkladac na części pierwsze jak baba;) do wiosny to Ty sie tak nakrecisz, ze polecisz jak cma do swiatła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę
hmm...... badałam....tylko ktoś mnie ewidentnie podpuszczał. No cóż! Za naukę się płaci, uczy się całe życie, a i tak głupim umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też potrzebuję rady
oj pomasowałabym męską dłoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Tak to znaczy że chce seksu i to znak międzynarodowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może trzeba
hmmmm a jak facet splata palce z Twoimi i się bawi w ten sposób dłońmi ? to tez o seksie myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenna
Nieee no wtedy myśli już o papierosie po:). Taki międzynarodowy znak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie
ze mowa ciala to bujda? wiekszosc gestow ma znaczenie - czy zdajemy sobie z tego sprawe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet.......
laskotanie dziewczyny po wewnetrznej stronie dłoni to pytanie czy chcesz się kochać wiem bo sam tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa ciala to napewno nie bujda... ale po co robic sobie jakies problemy w glowie? bo on mnie polaskotal po rece!!! bo on dotyka mojego ucha!!! to sie chyba takie rzeczy wiedziec powinno przebywajac z ta osoba-co ma na mysli czyniac pewne gesty... umre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenna
Zawsze myślalam, że mowa ciała to raczej nie do końca uświadamiane gesty, a nie stosowanie "kodów", które w sumie też ma sens tylko wtedy jeśli jest czytelne dla drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet.......
moja partnerka zawsze wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie
"Zawsze myślalam, że mowa ciała to raczej nie do końca uświadamiane gesty, a nie stosowanie "kodów", które w sumie też ma sens tylko wtedy jeśli jest czytelne dla drugiej strony." póty są nie uświadomione póki ich sobie nie uświadomisz wiele osób manipuluje przy pomocy mowy ciala...choćby politycy a te "kody" o których mówisz są zazwyczaj czytelne, wystarczająco by osoba używająca osiągnęla swój cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenna
Przecież napisalam, że sens używania kodów jest tylko wtedy kiedy są czytelne, nie sądzę, żeby tak było zawsze, no ale mogę sie zgodzić na "zazwyczaj":P. W tym konkretnym, przypadku nie był, a przynajnmniej nie w chwili " kodowania":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie
hm...ale sens nie jest taki by powiedzieć dobitnie "chcę iść z tobą do łóżka" a żeby nakierować myśli na ten temat i zasugerować to wiec udało sie jak najbardziej chociaż nie wiem czy mowimy o tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlenna
Noooo tak myślalam, że to zauważysz. Ten osiągnięty cel .Boooo to znaczy, że ten mój wczesniejszy wywód jest podważalny, A ja tak nie lubie ;). Nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×