Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rany boskieee

zwiazalem sie z panna z dzieciakiem

Polecane posty

Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Też facet to też du*pa :P Frajer z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
nie no, sorry drogie panie ale czego wy oczekujecie. najpierw puścicie sie z jakimś amantem z dyskoteki a potem uczepicie się odpowiedzialnego faceta żeby ponosił konsekwencje. a jak nie chce (bo właśnie jest odpowiedzialny) to twierdzicie że jest egoistą. ja bardzo lubię dzieci, mam z nimi świetny kontakt a dzieci znajomych mnie po prostu uwielbiają. ale wychowywać to chciałbym własne jednak. choćby z tego powodu że w takiej sytuacji w życiu faceta na zawsze zagości drugi facet, ojciec dziecka. i na to nie ma rady. to co, ja mam być takim jeleniem ktory będzie opiekował się, dbał i troszczył ale tak naprawdę wszelkie prawa to będzie miał "tatuś". włącznie z prawem do bywania w moim domu. to paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskieee
a co mamy nianczyc wasze bachory? trzeba sie bylo zastanowic komu daje sie dupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dupy dają takim jak Wy...nieodpowiedzialnym,dziecinnym,infantylnym,niedorzałym uczuciowo i emocjonalnie ,egoistycznym,chłopom.,już nie facetom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurestwa jest teraz pełno i używanych szmat co hiv roznoszą. Po co mi takie jak mogę mieć śliczną 18 i taką mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskieee
a ja mam patrzec jak ten frajer codziennie przychodzi i bawi sie z tym bachorem?? jak juz ma takie super z nim kontakty to niech wypierdala do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostają biedne same...bez opieki mężczyzny,zagubione,w ciąży...dlaczego tacy jesteście...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno oczekiwać odpowiedzialności od obcego mężczyzny skoro to nie jego bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typtyptyptup
łeee laska urodzila jak miala 17 gowniara z niej i tyle zostaw szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Rany boskiee...o byś nigdy nie został ojcem...niech ci twój MARNY FIUTEK służy jedynie do sikania :P Życzę ci tego z całego serca.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy głos w sprawie
a ja rozumiem mężczyzn, którzy nie chcą się wiązać z panną z dzieckiem... i podziwiam tych, którzy sie na to decydują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw
ja chlopie niby czemu masz byc odpowiedzialny za cudze dziecko. znajdziesz sobie kobiete z ktora potem bedziesz mial wlasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku! Weź czym prędzej odejdź od ten dziewczyny i daj jej święty spokój właśnie ze względu na dziecko, żeby nie miało takiego zjebanego ojczyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
no właśnie choćby sama "terminologia": ojczym i pasierb!!!! co to w ogóle jest. moim zdaniem w takich warunkach nie można planować wspólnej przyszłości i nie można zaufać sobie tak jak powinni ufać sobie mąż i żona. dlatego uważam że panny z dziećmi są dobre jedynie na jakieś krótkotrwałe romanse i nic poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy byście wzięły faceta z dzieckiem ? i jeszcze jedno nikt nie musi brac panny z dzieckiem to jest własny wybór ja osobiście mówię NIE takim pannom pozatym każdy ma prawo se wybrac partnera takiego jakiego się chce więc nie kytykujcie tych co niechcą panny z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o dziewicy
to się zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy głos w sprawie
idąc tokiem myslenia Ivanki i Antoinette prawdziwy facet powinien zwiazac sie z kobieta z dzieckiem, a cioty, popaprance i chuje z kobietami wolnymi...ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawiem
prowokacja - gdybyś kochał tą kobietę to nie pisąłbyś że dała dupy. więc albo prowokacja albo problemem w tym związku nie jest dziecko tylko fakt, że o miłości gówno wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
Łotr--- już pięć lat po ślubie... i to niby jest na coś dowód? znam małżeństwa które są po ślubie 20 lat z czego przez ostatnie 10 się nienawidzą. udało ci się, gratulacje ale każdy normalny, zdrowy facet chce mieć własne dzieci z kobietą która jest ich matką i z którą tworzą rodzinę. chce mieć synów i córki dla których będzie tatą a nie "pasierbów" i "pasierbice" dla których będzie ojczymem. a tata będzie od czasu do czasu wpadał i decydował czy zgodzi się na wyjazd swojego dziecka na wakacje czy nie. jakoś dziwnie taki ojczym przypomina mi eunucha który wprawdzie haremem się opiekuje ale jednak korzysta z niego sułtan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie czy wy byście wzięły faceta z dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy głos w sprawie
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie ma pasierbicy...ma córkę..sadownie mu przyznaną..jest jego częścią..walczył o nią...to jest prawdziwy facet.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge was słuchać. Byłam kiedyś dzieckiem samotnej matki, która potem wyszła za mąż. Mój ojczym na początku był w porządku, mówił że dziecko mu w ogóle nie przeszkadza. Po mniej wiecej roku musiałam się wynieść do dziadków, takie miałam tam zjebane życie. Dlatego mówię, żebyś jak najszybciej zotsawił dzieczynę, może jeszcze znajdzie jakiegoś fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawiem
"panny z dziećmi są dobre tylko na romanse" a faceci mający dzieci z inną kobietą? spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×