Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DodaElektroda17171717

zbiorowa masturbacja przed kompem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość DodaElektroda17171717

wklejajcie tu opowiadania erotyczne,bedziemy je czytac i sie masturbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda17171717
ja już przygotowałam moją belkę o średnicy 70 cm ,którą zaaplikuje sobie w moje czekoladowe oczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda17171717
Jola mocno obejmowała dłonią mojego kutasa i waliła mi konia. Włożyłem rękę między jej nogi. Rozchyliła swoje uda. Wsunąłem palce pod majteczki i wymacałem łechtaczkę. Masowałem ją okrężnymi ruchami, wsadzając co chwilę palec do mokrej cipki. Rudowłosa cycatka szybko oddychała i przyspieszyła tempo posuwania dłonią sztywnego penisa. Na podium wskoczyło dwóch mężczyzn. Podeszli do nagich kobiet i poprosili je do tańca. Żona objęła rękami szyję barczystego, ogolonego na łyso faceta. Jego dłonie spoczęły na jej pośladkach. W trakcie tańca masował je i ściskał. Moja brunetka, obracając się na podium, rozpięła guziki koszuli mężczyzny, odsłaniając jego tors. Liżąc mu sutek, rozpięła rozporek i wyciągnęła kutasa razem z jądrami. Kręcąc tyłeczkiem, kucnęła przed nim, szeroko rozkładając uda. Objęła trzon fiuta dłonią, ściągnęła skórkę i wsadziła sobie jego główkę do buzi. Obciągała mu przy wszystkich, pobudzając drugą ręką swoją łechtaczkę. Szatynka obok wisiała głową w dół z kutasem w ustach. Udami obejmowała szyję partnera, który trzymał ją w połowie i wpychał język do jej dziurki. Dłonie położyła na jego udach i rytmicznie odpychała się. Wracając, brała do buzi kutasa w całości. Kolejni mężczyźni wchodzili na podium. Za plecami szatynki ustawił się facet, który rozciągnął jej pośladki i wpakował język w odbyt. Jęki kobiety zagłuszała głośna muzyka. Dłoń Joli doprowadzała mnie do finału. Posuwałem jej wilgotną cipkę czterema palcami, czując nadchodzący wytrysk. - Zaraz eksploduję – szepnąłem jej do ucha. Głowa Joli zniknęła pod obrusem. Poczułem ciepło jej ust i języka na kutasie. Po kilku sekundach, głośno dysząc, spuściłem się do jej buzi. Jola ssała mnie, połykając kolejne porcje spermy. Rozglądnąłem się. Część par też zajmował się sobą. Panowie masowali piersi i pośladki partnerek, niektóre panie pochylały się, poruszając rytmicznie głową między nogami mężczyzn. Jola wyprostowała się, oparła na krześle i oblizała wargi z resztek spermy. Sutki jej wielkich piersi zesztywniały i modelowały materiał skąpej bluzeczki. - Jesteś pyszny – pochwaliła mnie i wypiła solidny łyk drinka. Na podium, przed żoną robiącą laskę łysemu, ustawiło się dwóch mężczyzn. Rozpięli rozporki i wystawili na zewnątrz swoje kutasy. Przerwała onanizowanie się. Nie wypuszczając sztywnego penisa z ust, objęła je dłońmi. Posuwała je rączkami, poruszając głową w przód i tył. Wielki kutas ledwie mieścił się w jej buzi. Łysy wyszedł z szeroko otwartych ust i położył się na podium. Żona wypuściła fiuty z dłoni. Klęknęła nad łysym, nakierowała sterczącą pałę i usiadła na niej. Sztywny penis zagłębił się w jej cipce. Mężczyźni, których pobudzała rączkami, stanęli przy jej twarzy. Na zmianę brała im do buzi. Szatynka obok była walona w powietrzu. Oplotła udami biodra mężczyzny, który od przodu posuwał jej cipkę. Drugi facet stał za nią i walił ją w dupę, ściskając mocno jej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 465465
Doda elektroda ile masz latek ?,pogadałbym chętnie z jakąś zboczoną :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda17171717
mam tyle latek ile przy moim nicku czyli 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiaczek
Hej Dodus dasz mi do siebie jakis kontakt ? Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnidelkoo
Doda podaj nr gg! Pogadałabym chętnie z jakiś zboczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhdf
Doda to ty jestes facet czy kobieta z kutasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×