Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała niuńka

POMOCY... Pytanko do Pań i Panów...

Polecane posty

Gość mała niuńka

Proszę powiedzcie mi co mam zrobić w takim wypadku. Na początku jednak dodam, że jestem 11 lat młodsza od mojego faceta (Ryszarda).Dzisiaj miała miejsce następująca sytuacja. Mój chłopak, z którym jestem w prawie półrocznym związku o 17 miał zebranie komisji wyborczej, gdyż jest przewodniczącym i stwierdził, że musi pójść. Ja natomiast zostałam u mnie w domku i otrzymałam smsa od kumpla, który jest we mnie zakochany, ale bardzo chce, żebym mówiła wszystko Rysiowi, bo nie uznaje czegoś takiego jak kłamstwo w związku: "cześć kochany skarbku, z tej strony Egon, spotkajmy sie o 5-6 na godzinkę pod tesco. odp na ten numer". Oczywiście ja odrazu wiedziałam, że to nie Leszek tylko Rychu, bo Egon nie lubił jak tak się na niego mówi i nigdy tak nie pisał, poza tym zawsze do mnie dzwonił, a nie pisał smsy. Skoro byłam pewna, że to Ryszrd (jeszcze dzień wcześniej mi powiedział, że będzie miał nowy numer). To odpisałam " OK misiu, do 17". Ja się ubrałam i chciałam iść pod to Tesco bo bym się spotkała z Rysiem, ale wiedziałam, że może mieć focha, więc u mnie na biurku napisałam kartkę, że idę na spotkanie z Rysiem, który podał się za EGONA. niestety wyszłam z domu, a Rysiu już dzwonił do mojej siostry z pytaniem czy jestem w domu, a ona powiedziała, że wyszłam. Grzegorz się rozłączył i powiedział jej tylko, że o 20 wpadnie i ze mną poważnie porozmawia. Do tego jeszcze przed chwilą dzwoniła do mnie jego koleżanka z komisji i mówiła, że Ryszardowi było słabo (jest strasznie wrażliwy na moim punkcie) . Pojechałabym do niego, ale niestety nie mogę. Co więc mam mówić kiedy przyjedzie>>??? Jakich mam użyć argumentów??? Proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała niuńka
GRZEGORZ=RYSZARD EGON=LESZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki Grzegorz
??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała niuńka
NIE... ja mam 18, on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka słodka
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×