Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunek

Terminowo dzień do porodu!- POMóżCIE

Polecane posty

dzisiaj to już nie wiedziałam co wyczyniać, żeby pośpieszyć maleństwo z wyjściem na świat! Tak bardzo boję się \"przechodzenia ciąży\", zielonych wód płodowych itp.. myłam okna, zmieniałam pościele, sprzątałam całe mieszkanie, podłogi myłam na kolanach i nic! wzięłam ciepła kąpiel i czuję się normalnie, jutro jadę na badania do szpitala( usg,ktg itp) Dziewczyny ile max. trzymają po terminie, jak wszystko jest ok? kiedy wywołują poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesio1
ja nie wierze ze istnieja jakies magiczne sposoby zeby przyspieszyc porod, dziecko pojawia sie na swiecie kiedy jest na to gotowe, ja bylam 8 dni po terminie, wody nie byly zielone, czekaj cierpliwie, chyba najgorsze comoze sie trafic to wywolywny porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wszystko jest w porządku,masz dodatkowe dwa tygodnie.Po tym terminie wywołują poród(przynajmniej w moim przypadku tak było). Ale radzę Ci pójść upewnić się,ze maleństwo ma się dobrze i że możesz spokojnie na nie jeszcze poczekać.Wszystkiego dobrego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym urodzic normalnie, boje sie wywolywania porodu np kroplówką i nie chce tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
spotkałam sie z opinią, ze jest to 3xS seks schody sprzątanie tylko niestety nie wiem jak w praktyce, ale nie znam dziewczyny która przenosiła ciążę i urodziła po zastosowaniu tych 3xS. Picie naparu z lisci malin też nie pomagało.. Ja mam termin za tydzień i juz kombinuję co tu zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahahaha
sex sex sex i jeszcze raz sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia_Tusia
A ja miałam poród wywoływany kroplówka i to nic strasznego czego sie tak boicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj w szpitalu, zrobili ktg, usg, badanie gin.( wod juz ubywa, lozysko sie starzeje) ale mala ma sie dobrze, lekarka powiedziala ze ciaze trzeba rozwiazac w przeciagu najblizszego tygodnia. to moja pierwsza ciaza bylam w szoku jak lekarka powiedziala ze dziecko duze ok 4kg +/-200g! na ostatnim usg 4tyg temu mala miala 2,460! czy to mozliwe? boje sie ze nie urodze takiego duzego dzieciaczka:( nie chce cesarki! czy ktos tak mial????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inhalatorka
Tak ,mi powiedzieli ,że mała waży 4 kg chwile przed porodem....po urodzeniu na wadze było 3050...i jak tu wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie, ale cholera to juz trzecia lekarka tak mowi-ze duze dziecko, na poprzednich usg( nie w szpitalu) tez tak mowily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×