Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sloneczko dla ciebie*

mam problem i niewiem co zrobic

Polecane posty

mam problem z chłopakiem taki ze on jest strasznie zawzięty:( zawsze jak sie pokłócimy to ja probuję jakoś z nim rozmawiać al on tak jakby sie zacina i koniec nie odzywa sie w ogole do mnie i jest zły cały czas:( teraz sie obraził na mnie gada niby ze mną ale jest dla mnie taki uschły i obojętny porostu mnie ignoruje... co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihg
nie kazdemu latwo przychodza na jezyk slowa trafnej lub cietej riposty, zwlaszcza w czasie klotni. moze zasypujesz go nawalem slow, a on sie wscieka na siebie, ze brak mu w tej chwili na sklejenie trafnie slow. moze rob minutowe pauzy pomiedzy swoimi slowami ataku na niego. mysle, ze jak go przeprosisz za ostatnia awanture, to przwdopodobnie on sam zacznie mowic, ze to on jest wszystkiemu winien i sam bedzie cie przepraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sloneczko dla ciebie*
Mój Marcin też taki jest :( i nie umiem tego zmienic u Niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sloneczko dla ciebie*
a ile macie lat? Ty i On?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiiiiiiiiiiiik
myślę ze jesteście jeszcze bardzoooooooooooo młodzi :) to wszystko minie JAK NIE ON TO BĘDZIE INNY świat należy do Ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sloneczko dla ciebie*
i jak długo jestescie razem? czy były jakieś poważniejsze kryzysy? to wszystko ma wpływ na zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihg
spytaj sie go czy dalej jest na ciebie zly jesli powie tak, to niech sie wypowie, moze cos madrego wymislil jesli nie, to czemu dalej milczy nie, bo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LID TYLKO LID
NIESTETY BĘDZIESZ MUSIAŁA TAK USTĘPOWAĆ DO KOŃCA ZWIĄZKU albo pokaz mu że tez jestes wartosciowym człowiekie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×