Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isia25lat

po 6 latach koniec...

Polecane posty

Gość isia25lat

blagam pomocy, caly czas placze.... w sobote tydzien temu rozpadl sie moj 6-cio letnio zwiazek... nie bedzie slubu i dziecka... nie bede zona... poklocilismy sie o jego zachowanie o traktowanie mnie... on mnie nie szanowal traktowal gorzej jak psa ale nie widzi co robil zle mimo ze mowilam miliard razy... teraz to ja jestem zla i niedobra, bo postanowilam odejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
opowiedz troszke jaki był ten twój zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
moj zwiazek byl taki, ze panicz nie wiadomo kiedy mogl zawalic focha. trzeba bylo uwazac co sie mowi i jak. darł sie na mnie, np. w sklepie lecial pol km przede mna z wozkiem ze nie moglam nadazyc, mowil ze jestem leniem bo nie potrafie czegos tam ugotowac... ale kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej teraz niz potem płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
mimo ze kocham nie chce dawac sie ponizac, dlatego odeszlam, ale on niestety nie walczy o ten zwiazek, nie odzywa sie do mnie, ni9 chce pogadac, po porostu przyjal stan ze koniec to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie kobieto a nie płacz !! z takim kolesie miałabyś i męża i dziecko ale byłabyś wiecznie poniżana i nieszczęśliwa :O naprawdę tego chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam w podobnym zwiazku...ale niecale 9 miesiecu...nie wytrzymalam...kazalam jemu isc w diably...i bylo mi lepiej...tez mi zalezo...ale nie moglam \"takiego\"zachowania zniesc...kurcze te sytuacje ktore opisalas..jakby widziala jednego z moich eks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
jesli to ma znaczenie, to on ma ojca i 3 braci, a matka jest popychadłem i sługą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
dziewczyny dziekuje za odzew 6 lat razem spedzilismy... szkoda mi tego wszystkiego... moje kolezanki sie ciesza... ja przy nim osiadłam w domu, nigdzie nie wyszlam, tylko on i on sie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
czyli juz tak zawsze byś miała, że byłabys służaca, jak matka tak mysle teraz to trudne, ale myslę ze na dobre Ci to wyjdzie a ile masz lat??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
mam 25lat i najgorsze jest to ze mieszkamy w jednej wsi (jestem ze wsi), jakies 5 minut drogi od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
isia słuchaj, zawsze jak bedzie Ci przykro, ze go juz nie ma to pomysl jaka służaca byłabys w przyszłosci, przek kolejne kilkadziesiat lat, lub popatrz na matke bo byłabys traktowana tak jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a z której czesci Polski jestes? jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję : \"a matka jest popychadłem i sługą...\" ISIA obawiam sie, ze i Ciebie spotkałby taki sam los bo facet zapewne z domu wyniósł \"mądre nauki\" tatusia pt. do czego służy kobieta :O :O także mówię Ci płakać to możesz z dwóch powodów : 1. ze szczęścia, ze w końcu na oczy przejrzałaś 2. z rozpaczy, ze zmarnowałaś 6 lat życia z kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
nie wiem czy to ma zwiazek ale chcial mnie poslubic i zamknac w domu, bo wtedy uz bym byla "jego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
masz racje... tatus z polowa wsi w sadzie toczy sprawy.... o byle gowno.... jestem z mazowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
tez spotykałam się z kolesiem, który twierdził, ze bede siedziała w domu i czekała na niego z obiadkiem, a do pracy nie moge isc bo tam mnie beda podrywali inni faceci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
moja kolezanka mowi " wole byc sama niz z byle kim" dziewczyny wezcie pod uwage ze nie jestem z warszawy czy innego miasta... jestem ze wsi i tu jest nas garstkA ludzi. wszyscy sie znaja i wszystko o sobie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a juz myslałam, że południowe strony, bo tam ponoc tak kobiety sa traktowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
okolice łomianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a czym sie zajmujesz? studiujesz? czy moze pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
dziewczyny ja nie jestem jakas kretynka, skonczyłam SGH, pracuje jako tłumaczka teraz bo znam rosyjski... ale on pozbawil mnie wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a czym sie zajmujesz? studiujesz? czy moze pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
aggi - skonczylam studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i pracuje obecnie jako asystent ds. kontaktów ze Wschodem (znam rozyjski) w znanej na całą Polskę firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
nikt nie mówi przeciez,ze jestes idiotka, hehe co ty sobie wymysliłas poprostu chyba go kochasz, ale ja na twoim miejscu juz bym nie wróciła do niego, a zerwałas po to zeby on sie zmienił, czy masz go poprostu juz dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
oczywiscie mialo byc rosyjski - to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi...
a on czym sie zajmuje, bo jego zachowanie swiadczy o bardzo niskiej samoocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia25lat
mam dosc traktowania jak psa, mam dosc fochow itp. Jego wzroku pełnego pogardy, uwag że znów źle coś zrobiłam, że coś tam za wolno coś za szybko a coś nie tak tylko odwrotnie... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×