Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokoloressa

zwiazek - problem? martwic sie?

Polecane posty

Gość kokoloressa

Czesc! Wstaje dzis rano, ide do komputera, otwieram przegladarke na nowo, w jego strony nie zerkam, po pol godzinie ni z tego ni z owego klikam na jego przegladarke, oprocz stron motoryzacyjnych, w ostatnim oknie strona livesexlist. Wiec pytam, co to ma znaczyc? wypiera sie, ze to popup wyskoczyl, hmmm, potem sam klika, i poprzednia strona pokazuje ze w google to haslo sam wpisal z ciekawosci, jak twierdzi. Teraz jestem obrazona, tzn. gadam, ale smiac sie nie potrafie, twierdzi, ze chcial zobaczyc kto tam sie prezentuje, i ze on nie szuka, ani nie wchodzi na takie strony, bo to kosztuje. Dodam, ze moj facet ma 40! jestesmy 3 lata razem. Jestem zazdrosnica, i on o tym wie, nie wybuchlam, ale powiedzialam, ze jestem rozczarowana, i ze jesli bedzie tak daleko, ze ma ochote na odmiane, to ma mi powiedziec i byc szczerym. W sumie to pierwsza sytuacja, w ktorej go ``zlapalam`` na szukaniu takich hasel, o niczym innym nie wiem. Jak Wy z tym sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoloressa
czuje sie rozczarowana zwyczajnie jestem fajna dziewczyna, i tworzymy udana pare, kazdy ma swoje wady, jasne... ale jesli to poczatek zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
Mój nie ogląda sam to mowił publicznie w 2002:) I za to dostł plusa u mnie:) ideał pomyslałam;) bo faceci tylko by w tym siedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoloressa
ja rozumiem- faceci wzrokowcy, jak chce patrzec to jasne, ze mu nie zabronie, ale nie chce byc zdradzana, bo to moze poczatek czegos zlego, skoro do tej pory ``nie wpadl``, bylam wiec pewna, ze go to nie kreci... kiedys sama probowalam go podpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoloressa
nie moglam wtedy dokonczyc,bo akurat wszedl do pokoju, a teraz obudzilam sie i nie moge zasnac... a wiec twierdzil, ze zrobil to z ciekawosci zwyczajnej, co tam ludzie prezentuja, rozumiem, ze moze go to krecic, jakkazdego faceta... do tej pory, jak probowalam go popdpuscic, abysmy razem moze jakis film obejrzeli albo wypozyczyli, to jakis zmieszany byl, az wydal mi sie dziwny, ze z nim taki ``numer`` nie przejdzie, a tu wyszlo dzis szydlo z worka, ze nie taki swiety... czyli normalny, hura! jasne, ciesze sie, ze jest normalny, i ze nie byla to gejowska strona, ale... jesli cos z nim nie gra i szuka nie tylko z ciekawosci?... no nic, postaram sie nie wracac do tego tematu, choc dzis dalam mu popalic... i powiedzialam, ze jesli ma ochote na urozmaicenie to chce pierwsza sie o tym dowiedziec, abysmy odpowiednio wczesniej mogli zakonczyc zwiazek, bez lez, rozczarowan i oszustw, stwierdzil, ze nie mial zlych zamiarow, czysta ciekawosc, i ze kazdy na takie strony wchodzi, i ze mnie kocha bla bla bla... ale jakis niesmak pozostaje, jak pewnie wiele dziewczyn potrafi to zrozumiec wiem, ze zdarzaja sie gorsze historie i tragedie w zwiazku czy malzenstwie, moze to tylko przypadek, ale nie nalezy czujnosci usypiac.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że facet sobie poogląda to normalne chociaż jednego kręcą rozebrane laski innego rozebrany silnik :P Nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debil2
debil z niego, mogl wylaczyc tworzenie historii i pamietanie adresow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×